EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Bakalář - pivo v plechu

Na tejto stránke nájdete pivá v plechu z vyučeného Pivovaru Bakalář. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

História pivovarníctva v Rakovníku siaha do začiatku 15. storočia. Letopočet 1454 v logu pivovaru Bakalář je daný udelením "práva míľového" kráľom Ladislavom v tom istom roku. Názov rakovníckeho pivovaru Bakalár sa datuje do roku 1588, kedy v Rakovníku pôsobil milovník rakovníckeho piva bakalár Jiří Pička Písecký.

Čo od bakalára čakať?

Pivovar Bakalár varí viac druhov piva, a to svetlá, rezaná aj čierna, prevažne však spodne kvasená. Vlajkovou loďou pivovaru je pivo Bakalár za studena chmelený, 12° svetlý ležiak. A určite stojí za zmienku aj Bakalár Medový, 13 ° svetlý špeciál. V distribúcii majú pivá ako v sudoch a sklenených fľašiach, tak aj pivá v plechu a 5L minisúdkoch.

V pivovare sa varí popri Bakalári aj ďalšie dve obchodné značky - Pražačka a Černovar. V každom z našich darčekových balení piva nájdete minimálne jedno pivo z pivovaru Bakalár.

 

Najpredávanejšie

Pivní koš s plechovkami
 
€34,35
Černovar černý plech
Černovar Černé - 0,5L plech
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
CE-CE-PL
 
€1,13
Černovar světlé plech
 
€1,08
6 položiek celkom
bakalar nealko za studena chmeleny 0 5l plech
€1,08

Jedinečné nealkoholické za studena chmelené svetlé pivo. Jeho vyvážená chuť je daná dokonalým spojením sladového základu vareného s vysoko kvalitným chmeľom a sušených...

BA-NE-PL
Bakalář plech 0,5l
€1,25

Nezameniteľné pivo s vyššou pôvodnou stupňovitosťou, charakteristické nádhernou arómou sušených chmeľových hlávok žateckého poloraného červeňáka a sýtou farbou s temne lesklými...

BA-ZS-PL
Černovar černý plech
Černovar Černé - 0,5L plech
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1,13

Klasický český tmavý ležiak s bohatou chuťou. Je daná špeciálnou kombináciou štyroch druhov sladu, ktoré pivu dávajú aj plnosť a výnimočnú karamelovú chuť a vôňu.

CE-CE-PL
Černovar světlé plech
€1,08

Klasický český svetlý ležiak sýto zlatej farby, dokonale vyváženej chuti so zreteľným dozvukom chmeľovej horkosťou a jemnou chmeľovou vôňou.

CE-SV-PL
Pivní koš s plechovkami
Novinka Tip + Darček zdarma
€34,35

Výber 6 skvelých rôznych piv v 0,5l plechovce z českých pivovarov a niečo k zakousnutiu v pletenom košíku s uchy - parádne dárkové balenie piva, ktoré poteší každého pivaře...

SA-6L-KOS2
Pražačka světlé výčepní - 0,5l plech
€1,04

Svetlé výčapné pivo nižšej stupňovitosti, sviežej chuti, svetlé zlatisté farby, s príjemnou vôňou a jemnou horkosťou. Receptúra piva Pražačka vychádza z pív, ktoré sa v Čechách...

BA-PR-PL

Pivná kultúra v Rakovníku

Rakovník sa môže pýšiť silnou pivnou kultúrou, ktorú Pivovar Bakalář prispieva k jej rozkvetu. Miestni obyvatelia majú hlboký rešpekt ku kvalite a tradícii, ktorú pivovar predstavuje. Piva z Pivovaru Bakalár sa stala neoddeliteľnou súčasťou spoločenských udalostí a osláv v regióne.

#showmore#

Klasické pivo Bakalář

Medzi najznámejšími pivami z Pivovaru Bakalár patrí klasické pivo, ktoré sa vyrába podľa tradičných receptúr. Kvalitný slad, chmeľ a voda spolu so starostlivo vybranými kvasnicami tvoria základ pre tieto vynikajúce pivá. Klasické pivo Bakalár je osviežujúce, s plnou chuťou a výraznou arómou.

Špeciálne a sezónne pivá

Pivovar Bakalár tiež prichádza s radom špeciálnych a sezónnych pív, ktoré obohacujú jeho sortiment. Špeciálne pivá majú unikátnu receptúru a často sú inšpirované regionálnymi surovinami alebo tradičnými pivovarskými postupmi. Sezónne pivá zase ponúkajú pestrú paletu chutí a vôní, ktoré sa menia podľa ročných období.

Tradičná pivovarská technológia

Pivovar Bakalář stojí na tradičných pivovarských postupoch, ktoré sa zdokonalili počas dlhej histórie. Pivovarníci tu starostlivo dodržiavajú tradičné postupy varenia piva, fermentácie a ležania, aby dosiahli vynikajúcu chuť a kvalitu. Táto starostlivosť a vášeň za remeslom sa odráža v každom dúšku piva Bakalár.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.