EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pardubice - pivo v plechu

Na tejto stránke nájdete pivá v plechu z ukotveného Pivovaru Pardubice. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Vlajkovou loďou pivovaru Pernštejn Pardubice je bezpochyby špeciálna tmavá 19° Pardubický Porter, ktorá sa varí už od roku 1890. Ďalej pivovar produkuje svetlé a polotmavé výčapné pivo, 11° Vilém, 12° Premium, 13° Granát, 14° Ta sudoch potom ešte Horký Prémium a 13 ° Kvasňák.

História pivovaru sa ale datuje už do 14. storočia. V roku 1491 potom kúpil Pardubice Viliam z Pernštejna a na začiatku 16. storočia sa začal pivovarníctvom intenzívne zaoberať. V tom čase boli v Pardubiciach dokonca 4 pivovary (farský, obecný, zámocký a mestský). Pardubice teda asi môžeme nazývať mestom piva!

Vyššie spomínanú 19° Porter obsadzujeme do väčšiny našich darčekových balení piva, vhodných ako najlepší darček pre pivára.

Najpredávanejšie

Pernštejn 11° Vilém - 0,5L plech
Pernštejn 11° Vilém - 0,5L plech
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
PE-VI-PL
 
€1
1 položiek celkom
Pernštejn 11° Vilém - 0,5L plech
Pernštejn 11° Vilém - 0,5L plech
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1

Pernštejn 11° Viliam, svetlý ležiak, je pivo plné sladovej chuti, žiarivo zlatého vzhľadu a bohatej peny. Starostlivo vybrané suroviny zaručujú šmrnc, chmeľovú horkosť a...

PE-VI-PL

Pivovar Pardubice

Pivovar Pardubice je jednou z najznámejších a najobľúbenejších pivovarských destinácií v Českej republike. Tento historický pivovar láka návštevníkov z celého sveta svojou bohatou históriou, unikátnymi receptúrami a skvelým pivom. Ak ste milovníkom piva a chcete zažiť autentickú českú pivnú kultúru, Pivovar Pernštejn je ideálnou voľbou

#showmore#

Začiatok pivovaru Pardubice

História pivovaru Pardubice siaha až do roku 1871. Od svojho začiatku pivovar slúžil ako dôležitý producent piva pre región Pardubice. Odvtedy sa pivovar Pardubice postupne rozrastal a modernizoval, a to vďaka neustálemu zlepšovaniu svojich techník a investíciám do nového vybavenia. Dnes je pivovar Pardubice jedným z popredných producentov piva v Českej republike.

Varenie piva

Proces varenia piva v pivovare Pardubice je starostlivo kontrolovaný a sledovaný, aby bola zachovaná vysoká kvalita. Pivovar využíva kombináciu tradičných postupov a modernej technológie, aby dosiahol optimálny výsledok. Každý krok varenia, vrátane zahrievania sladového extraktu, chmeľovania, kvasenia a zrenia piva, je starostlivo vykonávaný pod dohľadom skúsených pivovarských majstrov.

Podiel na kultúrnom dianí

Pivovar Pardubice je dlhodobo spätý s českou pivnou kultúrou a má významný podiel na jej rozvoji. Svoje pivovarnícke znalosti a skúsenosti odovzdáva ďalším generáciám, aby sa tradícia varenia piva uchovala a rozvíjala. Pivovar Pardubice taktiež podporuje rôzne pivné festivaly a akcie, ktoré prispievajú k popularite českého piva a jeho rozšíreniu po celom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.