EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Nymburk - pivo v plechu

Na tejto stránke nájdete plechovky z vymazleného Pivovaru Nymburk. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

V logu pivovaru Nymburk je letopočet 1895, čo je však skôr novodobá história, kedy sa pivovar stal akciovou spoločnosťou. Počiatky varenia piva v Nymburku ale siahajú až do 14. storočia, kedy kráľ Ján Luxemburský navrátil mestu Nymburk míľové právo.

Dnes sa v pivovare Nymburk varí viac ako desať druhov piva, prevažne pod názvom Postrižinské, podľa názvu knihy Postrižiny známeho a skvelého spisovateľa Bohumila Hrabala, ktorý v pivovare žil v rokoch 1919 – 1947 a inšpiráciu pre svoju novelu našiel práve v tunajšom pivo. Ide predovšetkým o svetlé pivá, ale v portfóliu nájdete aj čierne a polotmavé. Všetky pivá si zaslúžia pozornosť a preto sme ich aj my zaradili do každej z našich darčekových balení pív.

 

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Postřižinská jedenáctka - 0,5l plech
€1

11 stupňové stredne až hlboko prekvasené pivo s plnou chuťou, vysokým rezom a čistou chmeľovou arómou. Výrazná lahodná horkosť nabáda k ďalšiemu napitiu.  

NYM-JE-PL
Postřižinské světlé výčepní - 0,5l plech
€0,92

Tradiční středně až hluboce prokvašené výčepní pivo s vyváženou chutí a jemnou hořkostí. Příjemný říz a čistá vůně zaručují osvěžující chuť.  

633
postriziny strizlik
€0,85

Nealkoholické slabo prekvasené pivo s osviežujúcou chuťou a bohatou penou.

PO-ST-PLECH

Pivovar Nymburk

Pivovar Nymburk je známy svojou kvalitnou výrobou piva a dodržiavaním tradičných pivovarských postupov. V pivovare sa vyrábajú rôzne druhy pív, vrátane svetlého ležiaka, polotmavého a tmavého piva. Výroba piva prebieha so starostlivosťou a odbornosťou, aby bola zachovaná vysoká kvalita a vynikajúca chuť.

#showmore#

Charakteristika piva

Pivovar Nymburk si udržuje svoje miesto medzi českými pivovarmi a prispieva k bohatej tradícii českého pivovarníctva. Jeho výrobky sú obľúbené ako medzi miestnymi obyvateľmi, tak medzi turistami, ktorí hľadajú autentický zážitok z českého piva.

Zapojenie do komunity a udržateľnosť

Pivovar Nymburk je hrdý na svoje zapojenie do komunity a udržateľné praktiky. Pri výrobe piva dbajú na minimalizáciu ekologického dopadu a podporu lokálnych zdrojov surovín. Pivovar tiež aktívne spolupracuje s miestnymi organizáciami a dobročinnými projektmi, aby prispel k rozvoju komunity a zlepšeniu životného prostredia.

Aké pivo je najlepšie predávané v pivovare Nymburk?

  • Najlepšie predávané pivo v pivovare Nymburk je Nymburk Svetlý Ležiak, ktorý je obľúbený pre svoju bohatú chuťou a tradičný charakter.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.