EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Domáca výroba piva

Domáca výroba piva – Vytvorte si 100% čerstvé a unikátne pivo

Nechajte svoju kreativitu a chuťové bunky pracovať. Vytvorte si svoje vlastné pivo s domácou výrobou piva. Experimentujte s chuťami, prísadami a pivnými stavebnicami. Užite si zábavný proces výroby a ochutnajte pohár sviežeho piva, ktoré ste sami vyrobili. Pozvite priateľov a rodinu, a vytvorte si spoločne nezabudnuteľné a radostné zážitky. Objednajte si dnes a začnite svoju vlastnú domácu výrobu piva!

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
Draught
€17,35

Výčapný koncentrát je produktom značky Coopers – dielom špičkových austrálskych špecialistov, ktorí po generácie vytvárajú celosvetovo oceňované brewkity – chmeľové sladové...

KO-DR-BI
Koncentrát na vaření piva Lager
€17,35

Uzavretú plechovku s extraktom vložíme na 10 minút do nádoby s horúcou vodou, ide o skvapalnenie obsahu, ktoré nám uľahčí vylúhovanie.

KO-LA-BI
Stout
€17,35

Stout koncentrát vám umožní pripraviť si vlastné skvelé, plné, suché, silné a tmavé pivo, s vysokým percentom praženého sladu oproti čistému sladu.

KO-STO-BI

Základné vybavenie a suroviny

Predtým než začnete, je dôležité získať základné vybavenie. Kvasná nádoba je srdcom vašej výroby, kde prebieha kvasenie. Môžete si vybrať medzi plastovými alebo sklenenými nádobami. Ďalej budete potrebovať kvasné airlocky, ktoré umožnia uvoľniť oxid uhličitý počas fermentácie, a teplomer, aby ste mohli sledovať teplotu vášho kvasenia.

Suroviny sú ďalším dôležitým faktorom pre úspešnú výrobu piva. Slad, ktorý je základnou zložkou piva, poskytuje fermentovateľné cukry. Chmeľ potom pridáva horkosť a aromatické látky do vášho piva. Existuje mnoho rôznych druhov sladu a chmeľu, takže si vyberajte podľa svojho vkusu.

Domáca výroba piva – Vytvorte si vlastnú značku

Domáca výroba piva sa stáva stále populárnejšou aktivitou medzi pivnými nadšencami. Ak ste sa kedy zaujímali o proces výroby piva, poskytneme vám informácie, ktoré vám pomôžu začať s vašou vlastnou domácou výrobou piva.

Prečo si skúsiť uvariť pivo doma

Varenie piva doma má mnoho prínosov a môže byť pre každého nadšenca do piva zábavným a odmeňujúcim koníčkom. Ak ste vášnivý pivár a radi by ste vyskúšali niečo nové, varenie piva doma by mohlo byť práve to pravé pre vás. Tento článok sa pozrie na výhody varenia piva doma, potrebné vybavenie, proces varenia a poskytne niekoľko užitočných tipov a trikov na úspešné varenie domáceho piva.

Možnosť experimentovať s chuťami a štýlom

Varenie piva doma vám tiež poskytuje šancu experimentovať s rôznymi chuťami a štýlmi piva. Môžete vytvoriť vlastné recepty, skombinovať rôzne druhy sladu a chmeľov alebo pridať do piva špeciálne prísady, ako je ovocie alebo bylinky. Vaša tvorivosť nemá žiadne medze, a to je práve jedna z vecí, ktoré varenie piva doma tak príťažlivé. S tým vám pomôže vybavenie od nás. ;)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.