EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Klášter - fľaškové pivo

Na tejto stránke nájdete pivá vo fľašiach z veľkolepého Pivovaru Kláštor. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Pivnú značku Kláštor ocenia pre jej harmonickú chuť predovšetkým skutoční pivní znalci. Pivá sú varené generáciami sládkov osvedčeným, dvojrmutovým spôsobom z českého sladu a žateckého chmeľu. Tradičný spôsob varenia českého piva s lahodnou harmonickou chuťou a výraznejšou horkosťou, nadväzuje na poctivé remeslo a prísnu filozofiu rádu cisterciánov. S každým dúškom piva Kláštor súznieme s chuťou histórie.

Pivovar Klášter

Pivovar Klášter je historický pivovar s bohatou tradíciou, ktorý sa nachádza na území Českej republiky. Jeho pôvod siaha až do 12. storočia, kedy bol založený v kláštore. Pivovar Kláštor si získal význam a popularitu vďaka svojmu unikátnemu pivu, ktoré sa stalo obľúbeným nielen medzi miestnymi obyvateľmi, ale aj medzi turistami z celého sveta.

#showmore#

Unikátna receptúry a kvalita piva

Pivovar Klášter sa môže pýšiť unikátnymi receptúrami a kvalitou svojho piva. Tradičné techniky varenia piva a starostlivý výber surovín zaistia, že každé pivo z Kláštora je autentické a lahodné. Ochutnávka piva z Kláštora sa stala pre mnoho ľudí nezabudnuteľným zážitkom.

Proces výroby piva v pivovare Klášter

Výroba piva v pivovare Klášter je založená na tradičných technikách varenia piva, ktoré sa dodržiavajú už po stáročia. Proces začína výberom kvalitných surovín a pokračuje ich správnym zladovaním. Potom nasleduje mletie a vstrebávanie sladu do horúcej vody, ktoré sa nazýva rmutovanie. Nasleduje filtrácia a varom, počas ktorého sa pridáva chmeľ a ďalšie prísady na dosiahnutie charakteristickej chuti a arómy piva. Po dokončení varu sa pivo ochladí, kvasí a zreje v pivovarských nádobách. Celý proces je starostlivo sledovaný a vykonávaný odborníkmi, ktorí dbajú na dodržanie kvality a tradície.

Sortiment piva a obľúbené druhy

Pivovar Klášter ponúka široký sortiment piva, ktorý uspokojí rôzne chute a preferencie. Medzi najpopulárnejšie druhy piva patria tradičné české pivá, ktoré sú známe svojou sviežou chuťou a jemnou penou. Pivovar Klášter tiež pripravuje špeciálne a sezónne pivá, ktoré sa vyznačujú unikátnymi ingredienciami a obmedzenou dostupnosťou. Návštevníci pivovaru majú možnosť sa zúčastniť pivných degustácií a spoznávať rôzne druhy piva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.