MadCat

O pivovare

V roku 2011 v bývalom hudobnom klube v Jihlave otvorili lokálny minipivovar. Tam, kde úradoval DJ, teraz mali pivné tanky, spilky, varňu a začali našu vlastnú jazdu.

Už v roku 2012 sa s polotmavým Žigmundom umiestnili na 3. mieste v jarnej cene sládkov. O rok neskôr – 2013 – boli tretí najlepší minipivovar roka a rok na to už boli ten vôbec najlepší minipivovar v Česku. A tiež vyhrali jarnú cenu českých sládkov s ich pšeničným pivom.

Čas bežal a pomaly prestávala stačiť kapacita pivnici. Zároveň sa v hlavách rodila myšlienka na novú značku, ktorú pomenovali MadCat. A potom ich zaujala budova chátrajúceho liehovaru z roku 1912 v Kamenici pri Jihlave. Rozhodli sa budovu zachrániť a obnoviť v nej remeselnú výrobu. Rekonštrukcia liehovaru začala v roku 2017 a budúce leto už uvarili, vo varni s objemom 2.000 litrov, prvú várku piva MadCat.

Na jarnej cene českých sládkov 2018 vyhral ich nový MadCat ležiak prvé miesto! A jazda pokračuje - MadCat je už okrem Česka aj na Slovensku, v Nemecku av Taliansku.

Najpredávanejšie

MadCat Tyrany pes
 
€4,70
MadCat ležák
MadCat Ležák - láhev 0,75l
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
MC-LE-075
 
€3,50
4 položiek celkom
4032 madcat give me back the sun and waves lahev 0 75l
€4,90

DDH IPA, pivo vrchne kvasené, silné, svetlé, nefiltrované a nepasterizované.

MC-WA-075
MadCat ležák
MadCat Ležák - láhev 0,75l
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€3,50

Klasický ležiak. Naladili ho tak, ako Vám najviac chutí: plný, horký nefilter, nepaster varený na dva rmuty z rúk skutočného majstra. Samozrejmé prémiový!

MC-LE-075
MadCat Sour
€4,90

Laktobacily v akcii! MadCat séria tých správne kyslých pív. Čistý "Berliner", tropické Mango, Piña Coco a malinový Raspy.

MC-SO-075
MadCat Tyrany pes
€4,70

Šialená mačka uvarila psa. Koniec priateľstva psíka a mačičky.

MD-PES-075
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.