EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Žatec - 5L súdok piva

Na tejto stránke nájdete pivá v súdku 5l z kúzelného Pivovaru Žatec. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Založenie pivovaru v Žatci sa datuje do roku 1801, nepatrí teda k najstarším, avšak kde inde už by sa malo variť skvelé pivo, než v oblasti vyhlásenej pre pestovanie najobľúbenejšieho chmeľu - Žateckého poloranného červeňáka. Varí sa tu 12 druhov piva, z toho 3 pivá bezlepkové. Za zmienku potom stojí predovšetkým špeciál 7 Schod a ležiak Cornish Steam Lager vyrobený podľa receptúry z anglického Cornwallu.

Ani pivá z žateckého pivovaru neunikli pozornosti našich darčekových balení pív vhodných ako darček pre pivára - presvedčte sa sami :-)

 

Najpredávanejšie

Žatec Baronka Premium - 5L súdok piva
Žatec Baronka Premium - 5L súdok piva
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
ZA-BA-5L
 
€16
1 položiek celkom
Žatec Baronka Premium - 5L súdok piva
Žatec Baronka Premium - 5L súdok piva
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€16

Žatec Baronka Premium Pivo vyššej plnosti a silnejším rezom je uvarené podľa originálneho receptu zo začiatku 20. storočia. Jeho chuť umocnená zlatou farbou s odleskami až do...

ZA-BA-5L

Pivovar Žatec

Pivovar Žatec je jednou z najstarších a najznámejších pivovarníckych značiek v Českej republike. S dlhou históriou siahajúcou až do stredoveku, tento pivovar si získal povesť vďaka svojmu tradičnému remeselnému prístupu a vynikajúcim pivám.

#showmore#

História pivovaru

História pivovaru Žatec siaha až do roku 1801, kedy bol založený. Odvtedy pivovar prešiel mnohými zmenami a inováciami, ale vždy sa držal tradície varenia kvalitného piva. Počas svojej dlhej histórie pivovar Žatec získal uznanie a ocenenie ako na domácom trhu, tak aj medzinárodne.

Proces varenia piva

Varenie piva je zložitý proces, ktorý si vyžaduje starostlivé meranie, miešanie a fermentáciu. Pivovar Žatec sa drží tradičných metód varenia piva, ktoré boli odovzdávané z generácie na generáciu. Pivovar starostlivo sleduje každý krok procesu a dbá na zachovanie konzistentnej kvality piva.

Slávne pivá

Pivovar Žatec je známy svojimi vynikajúcimi pivami, ktoré majú charakteristickú chuť a vôňu. Medzi najznámejšie pivá z pivovaru Žatec patrí Žatecký chmeľ, ktorý je vyrobený z miestneho chmeľu a má jemnú horkosť a arómu. Ďalším populárnym pivom je Žatecký ležiak, ktorý je vyrobený z vybraných surovín a ponúka osviežujúcu chuť.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.