EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Hubertus Kácov - fľaškové pivo

Na tejto stránke nájdete pivá vo fľašiach z kúzelného Pivovaru Hubertus Kácov. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Vodácky pivovar, ako sa mu často hovorí, sa nachádza na rieke Sázava už od roku 1457 a s riekou je neodmysliteľne spätý. Až sa teda niekedy budete po Sázave plaviť, tak sa tiež zastavte, pivovar aj pivá za to určite stoja. Dnes sa v pivovare Hubertus Kácov varí pivá svetlé, polotmavé aj čierne, výčapné, ležiaky i špeciály, stáčané do sudov, skla, plechoviek i Pet fliaš. Zaujímavosťou je určite pivo svetlý ležiak s názvom Tri sestry - Pivo Rocku, vytvorený špeciálne pre túto známu hudobnú formáciu na čele s legendárnym Lou Fanánkom :-) Ďalšou libůstkou je horký ležiak s názvom podľa vzniku pivovaru - L.P. 1457 - nutné ochutnať!

 

Najpredávanejšie

5913 kacov hubertus tmavy leziak premium
Kácov Hubertus - Tmavý ležiak Prémium
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
HU-TM-05
 
€1,05
Kácov Hubertus - Tmavý ležák Prémium
Kácov Hubertus Medium
Skladom
HUB-MEDIM-05
 
€0,95
Kácov Hubertus Prémium
Kácov Hubertus Prémium
Skladom
HUB-PREM-05
 
€1,15
3 položiek celkom
5913 kacov hubertus tmavy leziak premium
Kácov Hubertus - Tmavý ležiak Prémium
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1,05

Tmavý ležiak Prémium. Vyznačuje sa veľmi výraznou plnosťou a bohatou penou typickou pre tmavých ležiakov. V chuti sa príjemne spája sladkosť s horkosťou a všetko dokresľuje vôňa...

HU-TM-05
Kácov Hubertus - Tmavý ležák Prémium
€0,95

11° svetlý ležiak z produkcie pivovaru Hubertus Kácov je charakteristická mierne zakalenou zlatistou farbou, chmeľovou vôňou a strednou horkosťou, ktorá je veľmi príjemná a...

HUB-MEDIM-05
Kácov Hubertus Prémium
€1,15

Svetlý ležiak Prémium je vlajkovou loďou pivovaru Hubertus Kácov. Vyznačuje sa príjemnou výraznou horkosťou, plnou chuťou a vynikajúcou penivosťou. Nižšie prekvasenie zaisťuje...

HUB-PREM-05

História a vývoj pivovarníctva v Kácove

Pivovarníctvo v Kácove má dlhú tradíciu, ktorá siaha až do 14. storočia. V priebehu storočí sa tu rozvíjala remeselná výroba piva a Kácov sa stal známym miestom pre milovníkov pivnej kultúry. V 19. storočí bol pivovar prestavaný a modernizovaný, čo umožnilo zvýšenie produkcie a rozšírenie sortimentu.

#showmore#

Pivné tradície a remeselná výroba piva v Kácove

V Kácove sa dodnes dodržiavajú tradičné pivné postupy, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Pivovarníci dbajú na detaily a venujú starostlivú pozornosť každému kroku výroby. Ručné spracovanie a prírodné procesy zaisťujú, že každá várka piva je jedinečná.

Kvalitné suroviny a ručné spracovanie

Pivovar Hubertus Kácov kladie veľký dôraz na kvalitu surovín. Používa sa výhradne vybraný jačmeň, ktorý sa pestuje v okolí Kácova, a chmeľ, ktorý dodáva pivu charakteristickú horkosť a arómu. Všetky ingrediencie sú starostlivo vyberané a kontrolujú sa, aby sa zabezpečila konzistentná kvalita piva.

Výber pivných štýlov a unikátnej receptúry

Pivovar Hubertus Kácov ponúka široký výber rôznych pivných štýlov, ktoré uspokoja rôzne chute a preferencie. Od svetlých ležiakov až po tmavé pivá s bohatou chuťou, tu si každý pivný milovník nájde to svoje. Unikátne receptúry, ktoré využívajú tradičné postupy, dodávajú pivám Pivovaru Kácov ich charakteristický profil.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.