EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivovar HAUSKRECHT - sudové pivo

Na tejto stránke nájdete pivá v súdku z kamarátskeho Pivovaru HAUSKRECHT. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Brnenská pivovarnícka spoločnosť bola založená tromi kamarátmi, ktorých dohromady zviedlo nadšenie pre neobyčajné pivo. Rýchlo sa zhodli na tom, že neobyčajné pivo by malo byť varené neobyčajným sládkom v neobyčajnom pivovare. Ich túžbu po takom pive len posilnila vlna malých remeselných pivovarov (craft breweries), ktorá sa po roku 2010 prevalila cez oceán do starej Európy. Po niekoľkých rokoch hľadania vhodného industriálu, v ktorom by sa inovatívny duch tradičného českého remesla cítil ako doma, padla voľba na trochu tajomnú budovu na Porážke v areáli bývalých brnenských bitúnkov, ktorá bola postavená v roku 1899.

 

Pivovar HausKrecht

Pivovar HausKrecht je jednou z najprestížnejších pivovarských firiem v Českej republike. Jeho bohatá história a oddanosť kvalite zaručujú vynikajúce pivo pre milovníkov tohto nápoja. Tento článok nám predstaví Pivovar HausKrecht, jeho unikátne techniky varenia a rozmanité pivá, ktoré ponúka.

#showmore#

Varenie Piva

Proces varenia piva v Pivovare HausKrecht je starostlivo kontrolovaný a vyžaduje majstrovstvá. Začína sa výberom najlepších surovín, vrátane vysoko kvalitného jačmeňa, chmeľu a vody. Varenie začína zmiešaním vody s jačmeňom, ktorý sa potom podrobuje dlhému procesu kvasenia a zrenia. Tento tradičný postup je jedným zo základných pilierov kvality Pivovaru HausKrecht.

Unikátny Chuť

Jedným z hlavných rysom pív z Pivovaru HausKrecht je ich jedinečná chuť. Pivovarníci sa zameriavajú na použitie najlepších surovín, ktoré dodávajú pivu charakteristickú arómu a výraznú chuť. Pivovar HausKrecht sa tiež pýši používaním tradičných postupov varenia, ktoré umožňujú vyniknúť každému pivnému štýlu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.