EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivovar Richard

S smädom rastie chuť. S chuťou rastie hruď. Bez veľkého srdca to správne pivo neuvaríte. Chce to mať záujem o remeslo, byť puntičkár a postupne ladiť každý detail výroby.

#showmore#

Proste sa s tým pivom hrať a vychovávať ho. V Richardovi stále používajú tradičné postupy, ako pivo naučiť dobrým mravom. Kvasí pekne v otvorených spilkách a trpezlivo zreje niekoľko týždňov v tankoch. A keď dospeje, tak je čestné a úprimné... nefiltrované a nepasterizované.

 

Najpredávanejšie

Světák
Richard Světák 12° - Pet 1l
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
RI-SVE-PET
 
€3,35
Richard světlá 11°
 
€3,45
2 položiek celkom
Světák
Richard Světák 12° - Pet 1l
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€3,35

Toto je nádherne dozretý svetlý ležiak. Je potrebné ju uložiť minimálne na štyri týždne, aby získal svoj charakter jadrových tónov chmeľu a sladu. A počas toho odísť, aby to...

RI-SVE-PET
Richard světlá 11°
€3,45

U nás je všetko ručná práca, priatelia. Takže sa holt niekedy stane, že vám prejde ruka a toho blahodárneho chmeľu tam spadne viac. To je z toho potom človek dosť zatrpknutý....

RI-11-PET

Pivovar Richard

Pivovar Richard je jednou z popredných pivovarníckych spoločností v Českej republike. S bohatou históriou a odbornosťou vo výrobe piva si získal širokú popularitu nielen na domácom trhu, ale aj medzinárodne. Tento článok si kladie za cieľ poskytnúť ucelený pohľad na Pivovar Richard, jeho históriu, výrobný proces, vyhlásené pivá, prehliadky pivovaru a ďalšie zaujímavosti spojené s touto významnou pivovarníckou spoločnosťou.

#showmore#

Možnosti

Sortiment pivovaru Richard je rozmanitý a zahŕňa rôzne druhy pív, ako sú svetlé, polotmavé, tmavé, ale aj špeciálne a sezónne pivá. Každý druh piva je starostlivo vyrobený s ohľadom na tradíciu a kvalitu. Pivovar sa tiež usiluje o inováciu a prichádza s novými receptúrami, aby uspokojil rôzne vkusové preferencie svojich zákazníkov.

Výrobný proces

V Pivovare Richard sa vyrába pivo tradičným spôsobom, s využitím moderných technológií a kvalitných surovín. Každá várka piva je starostlivo kontrolovaná a fľaše sú plnené ručne, aby sa zachovala maximálna čerstvosť a chuť. Pivovar Richard si zakladá na tradícii, ale nebojí sa experimentovať s novými receptúrami a chuťami.

Vplyv Pivovaru Richard na český pivný priemysel

Pivovar Richard sa stal významnou súčasťou českého pivného priemyslu. Je symbolom kvality a inovácie, ktorý inšpiruje ďalšie pivovary k neustálemu zdokonaľovaniu svojich výrobkov. Vďaka svojmu úspechu a popularite prispel Pivovar Richard k rozvoju českého remeselného pivovarníctva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.