EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Bernard - pivo ve džbánu

Na tejto stránke nájdete pivá v džbáne z Rodinného Pivovaru Bernard. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Vznik pivovaru

V roku 1597 skončila v Humpolci éra varenia meštianskeho piva, ktoré nahradila produkcia z pivovaru, patriaceho majiteľom heráleckého panstva. Pivovar postupne rástol a v 30. rokoch 20. storočia zamestnávala jeho vtedajšia majiteľka Mária Terézia Fügnerová 40 stálych pracovníkov a ročná výstava bola 20 tisíc hl. Ležiak aj svetlé a tmavé výčapné pivo mali veľmi dobrú akosť a predávali sa na Humpolecku, Havlíčkobrodsku, Ledečsku i Pelhřimovsku.

Bezpečná známosť

Idú si vytrvalo za svojim snom variť to najlepšie, poctivé pivo. Trvalo investujú do zvyšovania kvality – tá je pre nich vyššou hodnotou, než objem produkcie a vyššie zisku.
Vyrába 16 druhov pív, medzi nimi pivo bezlepkové, atraktívnu Čiernu lavínu alebo vrchne kvasený Bohemian Ale.
Naďalej odmietajú baliť pivo do nevratných PET fliaš a hliníkových plechoviek.
Vytvorili koncept Rotujúce pípy, rozširujú sieť franšízových podnikov Bernard Pub a Bar.
Vydávajú magazín Vlastnou cestou, udeľujú Bernardovu cenu za príkladné aférové činy.
K 30. výročiu existencie Rodinného pivovaru Bernard otvorili Návštevnícke centrum.

 

 

Najpredávanejšie

Bernard 12% nefiltrovaná
Bernard 12% nefiltrovaná - 2l džbán piva
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
BE-12-DZB
 
€25,65
1 položiek celkom
Bernard 12% nefiltrovaná
Bernard 12% nefiltrovaná - 2l džbán piva
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€25,65

Luxusný sklenený džbánok Bernard s patentným uzáverom obsahujúci nefiltrovaný ležiak, pivo s výrazným šmrncom a jemnou kvasnicovou chuťou i vôňou. Džbánok si môžete kedykoľvek...

BE-12-DZB

Rodinný Pivovar Bernard

Rodinný pivovar Bernard je jedným z najznámejších a najobľúbenejších pivovarov v Českej republike. Pochádza z malého mestečka Humpolec a je známy svojou tradičnou výrobou piva.

#showmore#

Pivovar Bernard sa pýši dlhou históriou, ktorá siaha až do roku 1597. Dodnes dodržiava tradičné postupy varenia piva a používa iba najkvalitnejšie suroviny, ako je český chmeľ a slad. Vďaka tomu majú pivá z Bernarda jedinečnú chuť a arómu.

Druhy pív

Pivovar ponúka široký výber pivných štýlov, ktoré uspokoja každého milovníka piva. Napríklad ich svetlé pivo je jemné, osviežujúce a ľahké, ideálne na každodenné pitie. Majú tiež tmavé pivo s bohatou kávovou a karamelovou chuťou, ktoré potešia milovníkov plnších pivných zážitkov.

Okrem svojich klasických pív Bernard tiež vyrába špeciálne sezónne pivá, ktoré sa menia počas roka. Tieto špeciály v sebe nesú unikátne charakteristiky a chute podľa aktuálnych ročných období.

Čo dodať?

Pokiaľ máte radi kvalitné české pivo, určite by ste mali ochutnať pivá z rodinného pivovaru Bernard. Ich pivné lahôdky sú cenené ako v Českej republike, tak aj vo svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.