EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivovar Huhňák

Je nová značka piva bez zásadnej väzby na akýkoľvek pivovar. Pivo sa varí na zákazku, na základe jasne špecifikovaných kritérií podľa starej receptúry Františka Huhňáka výhradne v českom pivovare, ktorý je schopný dodržať tradičný postup výroby a zabezpečiť tak maximálnu kvalitu piva.

#showmore#

Vlajkovou loďou je Huhňák MAXX 11 °. Je to pivo varené tradičným spôsobom a to výhradne z starostlivo vybraných sladov určených na výrobu českého piva. Varí sa v historickej medenej varne s priamym ohrevom a je chmelené 3-krát žateckým chmeľom, bez použitia chmeľových extraktov a bez akéhokoľvek nahradzovania sladu cukrom (zásadne odmietame lacnejší variant HGB, tj. Hrob Gravity Brew. “). Hlavné kvasenie prebieha na spilkách v otvorených kvasných kadiach (nepoužívame CK tanky). Dokvasovanie a zrenie prebieha v historických ležiackych pivniciach s dobou ležania min. 40 dní. Výsledkom je tradičný, poctivý a remeselne vyrábaný ležiak plnej chuti s výraznou horkosťou a možnosťou označenia „craft beer“ = pivo z ručne vyrábaného pivovaru, bez zámerného znižovania kvality kvôli lacnejšej výrobe a iba zo základných surovín.

Najpredávanejšie

Darčekový ochutnávkový balík 15 skvelých ležiakov
Darčekový ochutnávkový balík 15 skvelých ležiakov
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
PACK-LEZ-15
 
€41
Huhňák MAXX
Huhňák MAXX
Skladom
423
 
€0,95
3 položiek celkom
Darčekový balík piv v skle
+ Darček zdarma
€43

Užite si 15 vybraných špičkových ležiakov a špeciálnych pív z kvalitných malých a stredných českých pivovarov v darčekovom ochutnávkovom balení. Pivá sú vybrané s láskou a...

PACK-LEZSPEC-15
Darčekový ochutnávkový balík 15 skvelých ležiakov
+ Darček zdarma
Darčekový ochutnávkový balík 15 skvelých ležiakov
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€41

Užite si 15 vybraných skvelých ležiakov z kvalitných malých a stredných českých pivovarov v darčekovom ochutnávkovom balení. Toto darčekové balenie piva urobí radosť každému,...

PACK-LEZ-15
Huhňák MAXX
€0,95

Tradičný, poctivý a remeselne vyrábaný ležiak plnej chuti s výraznou horkosťou a možnosťou označenia „craft beer“ = pivo z ručne vyrábaného pivovaru, bez zámerného znižovania...

423

Pivovar Huhňák

Pivovar Huhňák je jedným z najpopulárnejších pivovarov v Českej republike. Jeho bohatá história, vášeň pre pivovarníctvo a kvalitná výroba piva si získali srdcia milovníkov piva po celom svete. Pozrieme sa na históriu, proces výroby a vynikajúce pivá, ktoré pivovar Huhňák ponúka.

#showmore#

História pivovaru Huhňák

Pivovar Huhňák má korene hlboko zakorenené v starej českej tradícii pivovarníctva. Jeho história siaha až do 19. storočia, kedy bol pivovar založený ako malá rodinná prevádzkareň. Odvtedy sa postupne rozrástol a stal sa jedným z popredných pivovarov v regióne.

Výrobný proces

Pivovar Huhňák sa môže pochváliť tradičným výrobným procesom, ktorý kombinuje moderné technológie s remeselnými postupmi. Začíname výberom najkvalitnejších surovín, ako je jačmenný slad a chmeľ, ktoré dodávajú nášmu pivu jedinečnú chuť a arómu. Nasleduje mnohohodinové varenie, kvasenie a zrenie piva, ktoré zaručuje jeho vynikajúcu kvalitu.

Kvalita piva

Kvalita nášho piva je naším najvyšším cieľom. Venujeme maximálnu starostlivosť každému detailu výrobného procesu, aby sme zaistili, že naše pivo spĺňa najprísnejšie štandardy kvality. Používame iba čerstvé a prírodné suroviny a dbáme na to, aby každá várka piva mala dokonalú rovnováhu chuti, tela a peny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.