EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivovar TVARG

Pivovarské remeslo má v meste tradíciu už od roku 1579, na ktorú nadviazali moderným pivovarom v roku 2020.

#showmore#

Všetky pivá sú nefiltrované a nepasterizované. Sú pripravené z najlepších surovín s vodou z vlastnej studne as maximálnym podielom ručnej práce. Okrem tradičných ležiakov počas roka pripravujú až 20 pivných špeciálov.

Na priestory pivovaru nadväzujú zrekonštruované pôvodné kamenné pivnice. Tu vznikla remeselná výroba voňavých tvarglí. Ich tvargle sú ručne vyrábané z tých najkvalitnejších tvarohov od výhradne českých dodávateľov. Sú špecifické pre svoju výraznú chuť a vôňu, ktorou sa vracajú k pôvodnej tradícii výroby v regióne Hané.

Spojenie tvarlí a piva v unikátnej chuťový zážitok.

 

Pivovar Tvarg

Pivovar Tvarg je český pivovar, ktorý sa špecializuje na výrobu remeselného piva. S bohatou históriou a jedinečnou ponukou pív, Pivovar Tvarg je jedným z popredných hráčov na českom trhu remeselného piva. Vo svojom pivovare kombinuje tradičné techniky s modernými postupmi, aby vytvoril pivá najvyššej kvality.

#showmore#

Technika varenia piva

Pivovar Tvarg sa pýši tým, že používa kombináciu tradičných a moderných techník varenia piva. Zatiaľ čo si zachováva staré postupy, ako je ručné miešanie sladu, taktiež využíva moderné zariadenia pre konzistentnú kvalitu a chute. Každá várka piva je starostlivo kontrolovaná a sledovaná, aby sa zaistila vynikajúca chuť a aróma.

Ingrediencie a suroviny

Pivovar Tvarg dbá na to, aby používal iba najkvalitnejšie suroviny pri výrobe svojich pív. Maltový slad, chmeľ, kvasnice a voda sú starostlivo vybrané, aby sa dosiahli optimálne výsledky. Kombinácia rôznych odrôd sladu a chmeľu umožňuje tvorbu pestrofarebných a bohatých chutí.

Pivovar a komunita

Pivovar Tvarg sa aktívne zapája do miestnej komunity a podporuje charitatívne akcie. Organizuje spoločensky prospešné udalosti a prispieva na projekty, ktoré majú pozitívny vplyv na komunitu. Je to súčasť ich záväzku k spoločenskej zodpovednosti a podpore miestnych potrieb.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.