EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Rezané výčapné

Tu nájdete rezané výčapné pivá, ktoré práve ponúkame. Prajeme príjemný zážitok pri ochutnávaní.ヽ(Ρ◕ Μʖ Ρ◕)ノ

Najpredávanejšie

Litovel nealko řezaný citron
Litovel nealko rezaný citrón - 0,5 plech
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
LI-RCN-PL
 
€1,04
Bakalar rezana desitka
Bakalář Řezaná desiatka
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
BAK-2230511/005
 
€1,10
2 položiek celkom
Bakalar rezana desitka
Bakalář Řezaná desiatka
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1,10

Plnšie pivo rubínovej farby, s jemnou príchuťou karamelu a nádychom chmeľovej horkosti.

BAK-2230511/005
Litovel nealko řezaný citron
Litovel nealko rezaný citrón - 0,5 plech
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1,04

Miešaný polotmavý nápoj, ktorý vznikol majstrovým rezom z nealkoholického Čierneho citróna a nealkoholického piva Litovel FREE. Nevšedná kombinácia vôní sladu a citrónu, sýto...

LI-RCN-PL

Co je Řezané Výčepní?

České řezané výčepní je unikátní styl piva, který spojuje dva tradiční české pivní typy - světlé a tmavé pivo. Tohle zvláštní spojení přináší do sklenice to nejlepší z obou světů - svěžest světlého piva a bohatství tmavého piva. Jeho vznik sahá až do minulosti, kdy sladovny a pivovary tuto nápojovou kombinaci využívaly k výrobě unikátního piva s nezaměnitelným charakterem.

#showmore#

Ingrediencie a spôsob varenia

Poďme sa pozrieť pod pokrievku českej rezané výčapné a zistiť, čo ju robí tak špeciálne. Kľúčové ingrediencie zahŕňajú kvalitný slad, chmeľ a vodu. Slad je základom, ktorý dodáva pivu sladkú chuť, zatiaľ čo chmeľ pridáva horkosť a charakteristickú vôňu. Kombináciou týchto ingrediencií a použitím špeciálnych pivovarských kvasiniek vzniká výnimočná chuť českej rezané výčapní.

Brewing process prebieha niekoľkými fázami, vrátane zladovania, lúhovania, varu a kvasenia. Každá z týchto fáz má svoj vplyv na konečnú chuť piva. Pri varení dochádza k spojeniu svetlého a tmavého piva v určitých pomeroch, ktoré určujú výsledný charakter českej rezané výčapní.

Varianty rezaného výčapného

Existuje niekoľko variantov českej rezané výčapné, ktoré sa líšia podľa pomeru svetlého a tmavého piva použitého pri varení. Niektoré verzie majú väčší podiel svetlého piva, čo prináša osviežujúcu a ľahkú chuť, zatiaľ čo iné majú vyšší podiel tmavého piva, čo dodáva nápoju hlbšie tóny kávovej a karamelovej chuti. Každý z týchto variantov má svojich vlastných priaznivcov a jedinečnú chuť, ktorú stojí za to objavovať.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.