Pivovar Nymburk

Najpredávanejšie

13 položiek celkom
Postřižinské světlé výčepní
€0,79

Tradičné stredne až hlboko prekvasené výčapné pivo s vyváženou chuťou a jemnou horkosťou. Príjemný šmrnc a čistá vôňa zaručujú osviežujúcu chuť.

NYM-VYC-05
Postřižinská jedenáctka - 0,5l plech
€0,80

11 stupňové stredne až hlboko prekvasené pivo s plnou chuťou, vysokým rezom a čistou chmeľovou arómou. Výrazná lahodná horkosť nabáda k ďalšiemu napitiu.  

NYM-JE-PL
Postřižinské světlé výčepní - 0,5l plech
€0,80

Tradiční středně až hluboce prokvašené výčepní pivo s vyváženou chutí a jemnou hořkostí. Příjemný říz a čistá vůně zaručují osvěžující chuť.  

633
Postřižinská Pepinova desítka
€0,87

Tradiční středně až hluboce prokvašené výčepní pivo s vyváženou chutí a jemnou hořkostí.

NYM-PD-05
Postřižinská jedenáctka
€0,91

11 stupňové stredne až hlboko prekvasené pivo s plnou chuťou, vysokým rezom a čistou chmeľovou arómou. Výrazná lahodná horkosť nabáda k ďalšiemu napitiu.  

NYM-PJ-05
Postřižinský Francinův ležák
€0,99

Prémiové středně až hluboce prokvašené pivo s vysokým řízem.

NYM-FL-05
Postřižinský Bogan
€1,03

13 stupňové světlé hluboce prokvašené speciální pivo. Obsah alc.: 5,5% obj.

NYM-BOG-05
Postřižinský Něžný Barbar
€1,03

13 stupňový polotmavý speciál s přídavkem speciálního sladu.

NYM-BAR-05
Hrabalův ležák postřižinské
€1,07

Pivo, které se vaří od roku 2014 na počest oslav 100. výročí narození spisovatele Bohumila Hrabala.

NYM-HL-05
Darčekový ochutnávkový balík 15 skvelých ležiakov
+ Darček zdarma
€36,58

Užite si 15 vybraných skvelých ležiakov z kvalitných malých a stredných českých pivovarov v darčekovom ochutnávkovom balení. Toto darčekové balenie piva urobí radosť každému,...

PACK-LEZ-15
Darčekový balík piv v skle
+ Darček zdarma
€37,96

Užite si 15 vybraných špičkových ležiakov a špeciálnych pív z kvalitných malých a stredných českých pivovarov v darčekovom ochutnávkovom balení. Pivá sú vybrané s láskou a...

PACK-LEZSPEC-15
Darčekový ochutnávkový balík 15 parádných špeciálnych pív
+ Darček zdarma
€39,25

Užite si 15 vybraných parádnych špeciálnych pív z kvalitných malých a stredných českých pivovarov v darčekovom ochutnávkovom balení. Pivá sú vybrané s láskou a starostlivosťou....

PACK-SPEC-15
Postřižinská jedenáctka 15l
€107,96

Pozor: U tohto produktu je do ceny zahrnutá aj vratná záloha (pivný sud 80€)   11 stupňové stredne až hlboko prekvasené pivo s plnou chuťou, vysokým rezom a čistou...

NY-11-15

V logu pivovaru Nymburk je letopočet 1895, čo je však skôr novodobá história, kedy sa pivovar stal akciovou spoločnosťou. Počiatky varenia piva v Nymburku ale siahajú až do 14. storočia, kedy kráľ Ján Luxemburský navrátil mestu Nymburk míľové právo.

Dnes sa v pivovare Nymburk varí viac ako desať druhov piva, prevažne pod názvom Postrižinské, podľa názvu knihy Postrižiny známeho a skvelého spisovateľa Bohumila Hrabala, ktorý v pivovare žil v rokoch 1919 – 1947 a inšpiráciu pre svoju novelu našiel práve v tunajšom pivo. Ide predovšetkým o svetlé pivá, ale v portfóliu nájdete aj čierne a polotmavé. Všetky pivá si zaslúžia pozornosť a preto sme ich aj my zaradili do každej z našich darčekových balení pív.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie