Pet fľaša 2l

Najpredávanejšie

rebel velikonocni 2l pet
Rebel Veľkonočné
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
RE-VEL-2L
 
€6,20
1 položiek celkom
rebel velikonocni 2l pet
Tip
Rebel Veľkonočné
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
€6,20

Pozor: Distribúcia bude prebiehať od 29. 3. 2023. Objednávky budeme prijímať iba do vypredania zásob - neváhajte predobjednať.   Jarne ladený, pripravený na príležitosť...

RE-VEL-2L

Pivo v PET fľaši ako najmladší typ balenia piva mnohých pivárov rozdeľuje. Niektorí tomuto spôsobu nemôžu prísť na chuť, pretože pred rokmi sa pivo v PET fľaši rýchlejšie kazilo. Teraz je už technológia stáčania piva do PET fliaš úplne niekde inde a pivo v PETe sa už nekazí. Ba naopak, výhody spojené s ľahkým transportom a príjemnou cenou stále viac konkurujú pivným fľašiam. V našej pivotéke si pochutná každý milovník kvalitného piva. Ochutnajte tieto pivá malých pivovarov, nesklamú ani naozajstných znalcov!

Tu treba ešte upozorniť na skutočnosť, že fľaškové a prepravkové hospodárstvo je preveľmi nákladnou finančnou záležitosťou a mikro či minipivovarom nemožno mať za zlé, že pivo v sklenených fľašiach nahrádzajú pomocou Pet fliaš. Ďalšou výhodou pre pivára môže byť aj fakt, že žene neklame, keď povie, že si dá "jedno", aj keď v skutočnosti to z 2l Pet fľaše sú hneď báječné štyri pivky :-) No nie je to pravda?

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.