EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Koncentráty na varenie piva

Čo sú suroviny na výrobu piva?

Pivo sa tradične skladá zo štyroch základných surovín: sladu, chmeľu, vody a kvasníc. Tieto suroviny sú v rôznych pomeroch kombinované, aby sa dosiahol špecifický charakter a chuť piva.

V posledných rokoch sa však začali používať aj ďalšie suroviny, ako sú rôzne druhy ovocia, korenia a byliny. Tieto prídavné suroviny dodávajú pivu špecifickú chuť a vôňu.

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
Draught
€17,35

Výčapný koncentrát je produktom značky Coopers – dielom špičkových austrálskych špecialistov, ktorí po generácie vytvárajú celosvetovo oceňované brewkity – chmeľové sladové...

KO-DR-BI
Koncentrát na vaření piva Lager
€17,35

Uzavretú plechovku s extraktom vložíme na 10 minút do nádoby s horúcou vodou, ide o skvapalnenie obsahu, ktoré nám uľahčí vylúhovanie.

KO-LA-BI
Koncentrát na varenie piva Real Ale Coopers 1,7kg na 23l piva
€20

Výčapný koncentrát je produktom značky Coopers – dielom špičkových austrálskych špecialistov, ktorí po generácie vytvárajú celosvetovo oceňované brewkity – chmeľové sladové...

KO-RA-BI
Stout
€17,35

Stout koncentrát vám umožní pripraviť si vlastné skvelé, plné, suché, silné a tmavé pivo, s vysokým percentom praženého sladu oproti čistému sladu.

KO-STO-BI
Zmes na výrobu domáceho piva Bewitches amber ale - 8,5 l
€16,80

Bewitched koncentrovaná zmes je produktom značky Coopers - dielom špičkových austrálskych špecialistov, ktorí už po generácie vytvárajú svetovo uznávané brewkity - chmeľové...

KO-BAA-BI
Zmes na výrobu domáceho piva northwest pale ale - 8,5 l
€16,80

Koncentrovaná zmes na výrobu piva Northwest Pale Ale je produktom značky Coopers a dielom špičkových austrálskych špecialistov, ktorí už po generácie vytvárajú svetovo...

KO-NPA-BI

Čo sú koncentráty na varenie piva?

Koncentráty na varenie piva sú vopred pripravené zmesi surovín, ktoré obsahujú všetky potrebné zložky na výrobu piva. Tieto koncentráty obsahujú slad, chmeľ, kvasnice a ďalšie ingrediencie potrebné na fermentáciu piva. Sú k dispozícii vo forme tekutých extraktov, suchých práškov alebo sáčkov.

Jednoduchší proces varenia

Jednou z najväčších výhod koncentrátov na varenie piva je zjednodušenie celého procesu. Namiesto zložitého merania a mixovania jednotlivých surovín stačí koncentrát zmiešať s vodou a postupovať podľa priložených inštrukcií. Týmto spôsobom sa vyhnete potenciálnym chybám a zaisťujete konzistentnú kvalitu piva.

Konzistentné výsledky

Vďaka použitiu koncentrátov na varenie piva dosiahnete konzistentné výsledky pri každom varení. Koncentráty sú vyvinuté tak, aby zaručili správne množstvo sladu, chmeľu a ďalších ingrediencií, čo eliminuje riziko chýb pri meraní. Budete mať istotu, že každá dávka piva bude mať rovnakú chuť a kvalitu.

Možnosť experimentovania

Koncentráty na varenie piva vám taktiež umožňujú experimentovať s rôznymi druhmi piva a pridávať do nich vlastné prísady. Môžete vylepšiť základný recept, pridať ďalší chmeľ, ovocie alebo korenie a vytvoriť tak unikátne pivo podľa svojich predstáv. Týmto spôsobom môžete objavovať nové chute a byť kreatívny pri varení piva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.