EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivovar Rychtář

Rychtár je rovnako ako pivo tohto mena zárukou poctivosti, spokojnosti a prosperity nášho vidieka. Tradičné české dediny a malé mestá na čele s Rychtárom prekvitajú a dodávajú nám na pokoji, pohode, dôležitosti i sebavedomí.

#showmore#

Pivo Rychtár je varené tradičným dvojrmutovým spôsobom, kvasí v otvorených spilkách a leží v ležiackych tankoch. Pivo vyrábané s takýmto fortelom a so skutočným rešpektom k tradičnému remeslu tak ocenia predovšetkým skutoční pivní znalci. Pivo Rychtár je poctivé, tradične varené pivo, chmelené hlávkovým žateckým chmeľom.

Najpredávanejšie

Rychtář Premium - 0,5l plech
 
€0,80
Rychtář Grunt 11° - 0,5l plech
 
€1
2 položiek celkom
Rychtář Grunt 11° - 0,5l plech
€1

Pivo je charakteristické jemne aromatickou horkosťou, vysokou piteľnosťou, výborným rezom a penivosťou. Pri jeho varení používamehlávkový žatecký chmeľ.

RY-11-PL
Rychtář Premium - 0,5l plech
€0,80

Tento prvotriedny český ležiak sa vyznačuje príjemnou výraznouhorkosťou a plnosťou, vysokým rezom a výbornou penivosťou. Pri jehovýrobe používame hlávkový žatecký chmeľ, ktorý...

RY-12-PL

Pivovar Rychtář

Pivovar Rychtár je jedným z najvýznamnejších pivovarov v Českej republike. S viac ako storočnou históriou sa pýši tradičnými receptúrami a vynikajúcou kvalitou svojich pív. Pozrieme na históriu, sortiment, zážitky pre návštevníkov a budúcnosť tohto renomovaného pivovaru.

#showmore#

História Pivovaru Rychtár

Pivovar Rychtář bol založený v roku 1913 a odvtedy sa stal známym symbolom tradičnej českej pivovarskej kultúry. Jeho korene siahajú až do stredoveku, keď pivovar slúžil ako dôležitý zdroj obživy pre miestnu komunitu. Vďaka starostlivému zachovávaniu tradičných receptúr a remeselnému prístupu sa Pivovar Rychtář stal ikonou českého pivovarníctva.

Tradičné receptúry a kvalita

Pivovar Rychtár kladie veľký dôraz na kvalitu svojich produktov. Výroba piva je vykonávaná podľa starých receptúr, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu. Pivovar starostlivo vyberá najkvalitnejšie suroviny, ako je slad a chmeľ, aby zaručil vynikajúcu chuť a arómu svojich pív. Vďaka tomu si Pivovar Rychtár získal rešpekt a uznanie ako u domácich, tak u zahraničných pivných odborníkov.

Sortiment Pivovaru Rychtár

Pivovar Rychtár ponúka širokú škálu pivných štýlov, ktoré uspokoja ako tradičných milovníkov piva, tak aj tých, ktorí hľadajú nové a zaujímavé chuťové zážitky. Medzi obľúbené pivné štýly Pivovaru Rychtár patria české ležiaky, svetlé i tmavé pivá, ale aj špeciálne a sezónne varianty. Každý milovník piva si tu nájde niečo, čo mu chutí.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.