EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Buchťák - sudové pivo

Na tejto stránke nájdete pivá v súdku zo sympatického Pivovaru Buchťák. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Príbeh Pivovaru Buchťák

Keď sme si kládli otázku, kde by sme mohli realizovať náš nový pivovar, jediné miesto ktoré spĺňalo naše podmienky, bolo pri diaľnici v Olomouci Nemilanoch. Vieme, že je to zvláštny nápad „pivovar pri diaľnici“ ale ako hovorí klasik – prečo nie?! Tak sme neváhali a barák kúpili (hlavne žiadni susedia!!!, kolegovia z odboru budú vedieť, o čom je reč). Prvé stavebné úpravy sme začali pred dvoma rokmi. 22. 2. 2020 sme zahájili prevádzku Pivovaru Buchťák. Naše pivá varíme z vody, humnových sladov, chmeľu a pivovarských kvasníc. Snažíme sa o to, aby sme podporovali regionálnych dodávateľov surovín, pretože sami sme jedným z nich. Vo varení piva chceme experimentovať a preto po celý rok môžete od nás čakať nové pivné štýly, o ktorých Vás budeme radi informovať.

 

Pivovar Buchťák

Pivovar Buchťák v Olomouci si od roku 2020 udržuje svoje miesto medzi najvýznamnejšími pivovarmi v Českej republike. Napriek tomu, že sa svet v posledných rokoch výrazne zmenil kvôli pandémii a rôznym obmedzeniam, Pivovar Buchťák sa dokázal prispôsobiť novým podmienkam a naďalej ponúkať skvelé pivá a nezabudnuteľné zážitky pre svojich návštevníkov.

#showmore#

Lokálna podpora a spolupráca

Pivovar Buchťák si zachoval svoju silnú väzbu s miestnou komunitou aj počas pandémie. Aktívne podporoval miestnych farmárov a dodávateľov surovín, aby udržal miestnu ekonomiku nažive. Taktiež sa zapojil do charitatívnych akcií a pomáhal potrebným v rámci miestneho regiónu.

Inovatívne recepty

Napriek tomu, že si vážime tradície, nebojíme sa experimentovať s novými receptami a netradičnými ingredienciami. Naše špeciálne pivo je výsledkom našej túžby objavovať nové chute a ponúkať našim zákazníkom nezabudnuteľné zážitky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.