EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Konrád Vratislavice - 5L súdok piva

Na tejto stránke nájdete pivá v súdku 5l z veľkolepého Pivovaru Konrád. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Za začiatok vroclavského pivovaru možno považovať inzerát, ktorý vyšiel v nedeľu 21. júla 1872 v Reichenberger Zeitung: „Spoločnosť Libereckého pivovaru a sladovne vo Vroclave n. N. ponúkne v pondelok 22. 7. 1872 predovšetkým u libereckej banky svoje akcie. Akcie boli rýchlo predané a už na jar 1873 sa začalo stavať. V sobotu 24. januára 1874 bol pivovar slávnostne otvorený a za ďalšie štyri mesiace potom bolo do Liberca a okolia vyslané prvé pivo. Pre veľký záujem bolo expedované aj do Viedne. Pivovar okamžite rozvíjal širokú propagačnú kampaň a vystaval hneď vedľa závodu výletnú reštauráciu. Výstav v prvom roku výroby dosiahol výšku 34 680 hl a to vcelku splnilo očakávania.

 

Najpredávanejšie

Konrád súdok piva 5L
Konrád 12° - 5L súdok piva
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
KO-12-5L
 
€16,33
1 položiek celkom
Konrád súdok piva 5L
Konrád 12° - 5L súdok piva
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
€16,33

Perlou medzi vratislavskými pivami je Konrad 12°. Prémiový svetlý ležiak s 5,2 % obj. alkoholu, silnou plnou chuťou, zlatou farbou, hustou penou a brilantným rezom oceňujú...

KO-12-5L

Pivovar Konrád

Pivovar Konrád je renomovaným pivovarom, ktorý si získal srdcia pivných nadšencov v Českej republike aj po celom svete. S dlhou históriou a pevným záväzkom k tradícii ponúka Pivovar Konrád prvotriedne pivá, ktoré očarujú svojou kvalitou a vynikajúcou chuťou.

#showmore#

História Pivovar Konrád

Od svojho založenia pred mnohými rokmi sa Pivovar Konrád vyvinul v jedného z najuznávanejších pivovarov v Českej republike. Pivovar bol založený s vášňou na varenie kvalitného piva a od počiatku si získal povesť pre svoju nekompromisnú kvalitu. Každý čiastkový krok vo výrobe piva je vykonávaný so starostlivosťou a oddanosťou, ktorá sa odvíja od dlhej tradície českého pivovarníctva.

Proces varenia v Pivovar Konrád

Pivovar Konrád kladie veľký dôraz na tradičné varenie piva s použitím najkvalitnejších surovín. Pivovar si starostlivo vyberá najlepší slad, chmeľ a kvasnice, ktoré sú základom na dosiahnutie vynikajúcej chuti a arómy. Varenie piva je majstrovským umením, ktoré si vyžaduje precíznosť a skúsenosti. V každom pive sa odráža vášeň a snaha pivovaru priniesť ľuďom nezabudnuteľný zážitok.

Významné pivá Pivovar Konrád

Pivovar Konrád sa môže pochváliť širokou škálou vynikajúcich pív. Jeho ponuka zahŕňa tradičné české štýly, ako je svetlé a tmavé pivo, rovnako ako rôzne špeciálne a sezónne pivá. Každé pivo má svoje jedinečné vlastnosti a charakteristiku, ktorá sa odvíja od použitých surovín a receptúr. Piva z Pivovar Konrád si získala uznanie a rad ocenení ako v Českej republike, tak aj vo svete.

Ocenenie a uznanie

Pivovar Konrád je hrdý na mnoho ocenení a uznaní, ktoré dostal v priebehu rokov. Jeho pivá boli ocenené na prestížnych súťažiach a získali uznanie od odborníkov a pivných kritikov. Tieto ocenenia potvrdzujú excelenciu pivovaru a jeho dôležitú úlohu v českom pivovarníctve.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.