EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Nová Paka - fľaškové pivo

Na tejto stránke nájdete pivá vo fľašiach z vymazleného Pivovaru Nová Paka. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Je samostatným, nezávislým pivovarom a veľkostne sa radí medzi stredne veľké pivovary. Disponuje vlastnou humnovou sladovňou, ktorá vyrába slad iba pre vlastnú potrebu. Pivo sa tu vyrába tradičným spôsobom spodne kvasených pív, tzv. ležiakov s charakteristickou plnou chlebnatou chuťou, primeranou prírodnou nasýtenosťou, zlatistou farbou, bohatou, typicky hutnou penou, horkosťou a rezom. Vďaka nepretržitej tradícii výroby piva a citlivým rekonštrukciám, stavebným úpravám v duchu pôvodnej architektúry, je možné vidieť pivovar tak, ako bol v roku 1872 postavený av rámci exkurzie si pozrieť, ako je pivo varené v pôvodných priestoroch aj dnes. Dôkazom sú mnohé ocenenia, ktoré novopacký pivovar už získal.

 

Najpredávanejšie

Nová Paka Podkrkonošský speciál světlý
Nová Paka Podkrkonošský špeciál svetlý
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
NOV-PODKR-05
 
€1,30
1 položiek celkom
Nová Paka Podkrkonošský speciál světlý
Nová Paka Podkrkonošský špeciál svetlý
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1,30

Jedná sa o nezameniteľné silnejšie pivo s nádhernou farbou, ktoré sa radí medzi špeciály. Chuť sladu je vyvažovaná zreteľnou horkosťou. Neváhajte ochutnať.

NOV-PODKR-05

Pivovar Nová Paka

Pivovar Nová Paka, často nazývaný jednoducho Nová Paka, je slávny pivovar nachádzajúci sa v krásnom kraji Českej republiky. Tento článok vám predstaví históriu tohto pivovaru, proces varenia piva, rôzne druhy piva, miestne suroviny, obľúbené pivá, prehliadky pivovaru, ocenenia a uznania, snahy o udržateľnosť, udalosti a festivaly, vhodné kombinácie jedla, online objednávanie a doručovanie, zákaznícke recenzie a mnoho ďalšieho.

#showmore#

Historické pozadie

História pivovaru Nová Paka siaha až do 19. storočia. Bol založený v roku 1872 a odvtedy sa stal neoddeliteľnou súčasťou českého pivného dedičstva. Pivovar sa nachádza v malebnej dedine a jeho budovy sú stále zachované v pôvodnom stave. Tento pivovar je symbolom tradície a remeselného umenia varenia piva v Českej republike.

Proces varenia piva

Pivovar Nová Páka sa pýši tradičným procesom varenia piva, ktorý bol odovzdávaný z generácie na generáciu. Pivovar dodržiava starostlivo strážené postupy, ktoré zaisťujú vysokú kvalitu piva. Proces zahŕňa zladovanie, kvasenie, chmelenie a dokvasovanie. Každý krok je vykonávaný s precíznosťou a oddanosťou tradičnému remeslu.

Obľúbené pivá

Medzi najpopulárnejšie pivá, ktoré si užívajú návštevníci pivovaru Nová Paka, patrí ich svetlé pivo s jemnou horkosťou a osviežujúcim charakterom. Tmavé pivo je ďalšou obľúbenou voľbou, ktorá sa vyznačuje bohatou chuťou a kávovými tónmi. Polotmavé pivo je ideálne pre tých, ktorí hľadajú vyvážený kompromis medzi svetlým a tmavým pivom.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.