EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Litovel - pivo v plechu

Na tejto stránke nájdete pivá v plechu z "kráľovského" Pivovaru Litovel. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Viac ako 725-ročná tradícia piva v Litovli má svoj počiatok v roku 1291, kedy kráľ Václav II. udelil mestu právo míľové. Toto privilégium oprávňovalo výhradne litovelských mešťanov variť a šenkovať pivo v okruhu jednej míle, teda v okolí približne siedmich kilometrov. Pivo sa v stredoveku varilo v právovárečných domoch, ktorých bolo vtedy v Litovli 57. Právovárečníci patrili medzi najzámožnejších obyvateľov a ich slovo malo pri riadení mesta veľkú váhu. Aj súčasné litovelské pivo, varené klasickými postupmi, má svoje korene v tejto slávnej historickej ére.

Najpredávanejšie

Pivní koš s plechovkami
 
€34,35
Litovel nealko řezaný citron
Litovel nealko rezaný citrón - 0,5 plech
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
LI-RCN-PL
 
€1,04
Litovel Černý citron - 0,5L plech
 
€1,29
4 položiek celkom
Litovel Černý citron - 0,5L plech
€1,29

Míchaný nápoj ze spodně kvašeného piva ležák s příchutí citrónu, s příjemným řízem, hořkostí a plností klasicky vařených piv Litovel. Vyznačuje se osvěžující citronovou vůní a...

LI-CC-PL
Litovel černý citron nealko
€1,13

Kombinuje v sebe príjemný ryz, horkosť a plnosť klasicky varených pív Litovel s citrónovou príchuťou. Má farbu tmavého piva a osviežujúcu citrusovú vôňu.

LI-CIN-PL
Litovel nealko řezaný citron
Litovel nealko rezaný citrón - 0,5 plech
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
€1,04

Miešaný polotmavý nápoj, ktorý vznikol majstrovým rezom z nealkoholického Čierneho citróna a nealkoholického piva Litovel FREE. Nevšedná kombinácia vôní sladu a citrónu, sýto...

LI-RCN-PL
Pivní koš s plechovkami
Novinka Tip + Darček zdarma
€34,35

Výber 6 skvelých rôznych piv v 0,5l plechovce z českých pivovarov a niečo k zakousnutiu v pletenom košíku s uchy - parádne dárkové balenie piva, ktoré poteší každého pivaře...

SA-6L-KOS2

Tradiční piva

Pivovar Litovel je známy svojimi tradičnými pivami, ktoré sú varené podľa starých receptúr as využitím kvalitných surovín. Medzi najobľúbenejšie tradičné pivá patrí svetlý ležiak, polotmavý špeciál a tmavý ležiak. Každé z týchto pív má svoju charakteristickú arómu a chuť, ktoré ocenia praví pivní znalci.

#showmore#

Kvalita surovín

Pivovar Litovel kladie dôraz na kvalitu surovín, ktoré používa pri výrobe piva. Na výrobu sa využíva český chmeľ, ktorý je známy po celom svete pre svoju výnimočnú kvalitu. Ďalej sa používa vybraný slad, kvasnice a čistá voda, ktorá je nevyhnutná na správne kvasenie a vytvorenie charakteristickej chuti piva.

Moderné technológie

Napriek tomu, že Pivovar Litovel dbá na zachovanie tradičných postupov pri varení piva, investuje aj do moderných technológií, ktoré zlepšujú kvalitu výrobného procesu. Moderné zariadenia umožňujú presnú kontrolu teploty, času kvasenia a ďalších parametrov, čo vedie k dosiahnutiu konzistentnej kvality piva.

Pivovar a spoločnosť

Pivovar Litovel kladie veľký dôraz na kvalitu svojich výrobkov. Pivo sa varí podľa tradičných postupov a s využitím kvalitných surovín, ako je slad, chmeľ a voda. Pivovar dbá na dodržiavanie tradičných receptúr a zároveň sleduje moderné pivovarské technológie, aby zaistil vysokú úroveň chuti a kvality. Okrem výroby piva Pivovar Litovel tiež prevádzkuje reštauráciu a piváreň, kde si návštevníci môžu vychutnať ich pivá priamo na mieste. Pivovar je tiež aktívny v spoločenskom živote mesta Litovel a podporuje rôzne kultúrne a športové podujatia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.