EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Beskydský pivovárek

Beskydský pivovárok v Ostravici bol založený v roku 2012 a prvé tu uvarené pivo bolo vystavené v roku 2013. Ich pivo je stopercentne prírodné, to znamená, že ho vyrába iba z prírodných surovín.

#showmore#

Spĺňa kritériá tzv. Reinheitsgebotu, nemeckého zákona najvyššej čistoty piva z roku 1516, podľa ktorého sú jediné povolené ingrediencie na výrobu piva slad, chmeľ, voda a kvasnice. Používajú slávny hanácky slad a najlepší žatecký chmeľ. To je to, čo robí české pivo českým pivom. A môže byť pre české pivo vhodnejšia voda, než je tá z beskydských horských bystrín? Pri pití ich piva budete počuť a ucítite zurčenie potôčika vysoko v horách, ktorý práve minula kmotra líška, aby popriala samotám na kopcoch spokojnú dobrú noc.

 

Najpredávanejšie

beskydsky boruvkovy
Beskydský ležiak 12° Čučoriedkový - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
BE-BO-PET
 
€4,75
Beskydská 12 Pet
Beskydský ležiak 12° typu ALE - 1l Pet
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
BE-12-PET
 
€3,80
Beskydská 11 Pet
 
€3,90
3 položiek celkom
Beskydská 11 Pet
€3,90

Iba čistá voda z beskydských hôr, jačmenný slad a české chmele sú obsiahnuté v našom Beskydskom ležiaku.

BE-11-PET
beskydsky boruvkovy
Beskydský ležiak 12° Čučoriedkový - 1l Pet
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání dostupnosti)
€4,75

Osviežujúci modrofialový ležiak s chuťou čučoriedok.

BE-BO-PET
Beskydská 12 Pet
Beskydský ležiak 12° typu ALE - 1l Pet
Na objednávku (nastavte si stráženie dostupnosti)
€3,80

Beskydská dvanástka je vrchne kvasené pivo, chmelené v štyroch fázach, vyznačujúce sa vyššou horkosťou. Ideálne na letné osvieženie.

BE-12-PET

Beskydský Pivovárek

Beskydský Pivovárek je pivovar, ktorý bol založený v roku 2012 v malebnej obci Ostravice, ležiacej v krásnych Beskydách v Českej republike. Pivovar sa pýši bohatou históriou, lahodnými pivami a zapojením do miestnej komunity. Jeho kvalitné pivá si získali ocenenie ako na miestnej, tak aj medzinárodnej úrovni. Pripojte sa k nám na tomto dobrodružstve ochutnávaní výnimočných pív a objavovaní tajov ich výroby.

#showmore#

Historický pôvod Beskydského Pivovárku

Beskydský Pivovárek sa môže pýšiť bohatou históriou, ktorá siaha až do dávnej minulosti. Tradícia varenia piva v tejto oblasti sa datuje už niekoľko storočí. Miestni obyvatelia využívali kvalitné suroviny, ako je voda z tunajších horských prameňov a vybrané slady, aby vytvorili vynikajúce pivo. Táto tradícia bola odovzdávaná z generácie na generáciu, až sa nakoniec v roku 2012 zrodil Beskydský Pivovárek.

Umiestnenie a založenie Beskydského Pivovárku

Beskydský Pivovárek sa nachádza v malebnej obci Ostravice, ktorá leží v údolí medzi vrcholmi Beskýd. Táto lokalita poskytuje ideálne podmienky na výrobu kvalitného piva. Pivovar bol založený v roku 2012 skupinou nadšených pivovarských odborníkov, ktorí chceli obnoviť starú pivovarskú tradíciu v tejto oblasti. Od svojho založenia sa stal obľúbeným miestom ako pre miestnych obyvateľov, tak aj pre návštevníkov z celého sveta.

Ocenenie a uznanie

Beskydský Pivovárek získal za svoje vynikajúce pivo niekoľko ocenení a uznaní ako na miestnej, tak aj medzinárodnej úrovni. Jeho pivá boli ocenené za ich vynikajúcu kvalitu, chute a inovatívny prístup k vareniu piva. Tieto ocenenia potvrdzujú snahu a vášeň pivovaru na dosiahnutie najvyššej úrovne pivovarského remesla.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.