EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Do kúpeľa

Predstavte si, že sa môžete ponoriť do relaxačného zážitku, ktorý kombinuje tradičnú kúpeľnú starostlivosť s originálnymi pivnými produktmi. Pivná kozmetika do kúpeľa predstavuje jedinečnú cestu na uvoľnenie a regeneráciu tela i mysle. Môžete dopriať luxusnú starostlivosť s využitím nielen pivnej relaxačnej kúpeľovej soli, ale aj ďalších špeciálnych produktov.

Pivná relaxačná kúpeľová soľ: Únik od každodenného stresu

Začnime kúpeľovou soľou. Pivná relaxačná kúpeľová soľ je ideálna pre tých, ktorí chcú zakončiť náročný deň v teplom, upokojujúcom kúpeli. Soľ rozpustná vo vode uvoľní napätie vo svaloch a pomôže vám dosiahnuť stav hlbokej relaxácie. Vychutnajte si moment pokoja bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie domova.

Pivný olejový kúpeľ: Hýčkanie pre vašu pokožku

Ďalej tu máme Pivný olejový kúpeľ, ktorý je zárukou dokonalej hydratácie a vyživenia pokožky. Tento produkt je obzvlášť vhodný pre osoby s suchou alebo citlivou pokožkou. Olejový kúpeľ nielenže upokojuje a obnovuje pokožku, ale taktiež zanecháva pocit hebkosti a vyživenia.

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
Pivná pena do kúpeľa 1000ml
€9,20

Pivná pena zjemňuje a regeneruje pokožku, má relaxačné a upokojujúce účinky. Obsahuje veľké množstvo piva a vitamínov B. Kúpeľ v pivnej pene zázračne uvoľní Vaše natiahnuté...

35-0099
Pivná pena do kúpeľa 500ml
€5,60

Pivná pena zjemňuje a regeneruje pokožku, má relaxačné a upokojujúce účinky. Obsahuje veľké množstvo piva a vitamínov B. Kúpeľ v pivnej pene zázračne uvoľní Vaše natiahnuté...

35-0035
Pivná relaxačná kúpeľová soľ 600g
€6

Pivná soľ dodá pokožke dôležité minerálne látky. Vďaka obsahu chmeľového a rašelinového extraktu má navyše upokojujúce, zvláčňujúce, tonizujúce účinky a detoxikačný účinok na...

35-0057
Pivný olejový kúpeľ 500ml
€6,80

Určené na každodenné použitie. 15 minútový kúpeľ navodzuje pocit uvoľnenia a telesnej pohody, podporuje celkovú regeneráciu organizmu. Zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Vhodná...

35-0032

Pivná pena do kúpeľa: Luxusný zážitok plný bubliniek

Nakoniec je tu Pivná pena do kúpeľa, ktorá pridáva trochu zábavy do vašej kúpeľovej rutiny. Bublinky jemne masírujú vaše telo, zatiaľ čo jemná vôňa naplní vzduch a umožní vám plne sa odreagovať. Pivná pena do kúpeľa je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú niečo viac než len obyčajný kúpeľ.

Prečo si vybrať pivnú kozmetiku do kúpeľa?

Pivná kozmetika do kúpeľa ponúka mnoho výhod, od relaxácie až po zlepšenie stavu pokožky. Tieto produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny úžitok a boli zároveň šetrné k prírode. Vďaka širokej škále pivných kozmetických produktov si každý nájde to pravé pre svoj typ pokožky a osobné preferencie.

Vyskúšajte pivnú kozmetiku do kúpeľa a presvedčte sa sami o jej prínosoch. Či už si vyberiete Pivnú relaxačnú kúpeľovú soľ, Pivný olejový kúpeľ, alebo Pivnú penu do kúpeľa, určite zaznamenáte pozitívne zmeny nielen vo svojom fyzickom, ale aj psychickom stave. Doprajte si luxus, ktorý si zaslúžite!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.