EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Telč - pivo v Pet

Na tejto stránke nájdete pivá v PET fľašiach zo "zámockého" Panského Pivovaru Telč. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Pansky Pivovar Telč je súčasťou revitalizovaného areálu hospodárskeho dvora (dnes známy ako Panský dvor Telč), ktorý slúžil miestnemu zámku a ktorého pôvod siaha až do 16. storočia. Založený bol na jeseň roku 2019 a ohlasy na prvé uvarené várky potvrdili nadšenie, že sa na Panský dvor po mnohých rokoch vrátilo poctivé remeslo.

Nabídka

V Pánskom pivovare varí pivá vznešené a obľúbené. sládok Marcel Hofman. Tri svetlé ležiaky rôznej stupňovitosti (svieži Nádenník 10°, rezný Holomek 11°, signifikantný Hofmajster 12°) a jeden vrchne kvasený špeciál (charakterný 13° IPA Klíčník). Pivá sú na čape v Panskej reštaurácii Telč, ktorá je súčasťou voľnočasového areálu Panský dvor Telč.

 

Najpredávanejšie

Telč hofmistr 1l
Telčský Hofmistr 12° - 1l Pet
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
TE-HOF-PET
 
€4
Telč holomek 1l
Telčský Holomek 11° - 1l Pet
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
TE-HO-PET
 
€4
2 položiek celkom
Telč hofmistr 1l
Telčský Hofmistr 12° - 1l Pet
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€4

Telčský Hofmajster je poctivé české pivo – vznešené a hrdé. V jeho chuti a vôni je cítiť príjemná, stredne intenzívna horkosť žateckého poloraného červeňáka. Po napití sa...

TE-HOF-PET
Telč holomek 1l
Telčský Holomek 11° - 1l Pet
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
€4

Telčský Holomek je stredne prekvasené pivo s jemne horkým chmeľovým nádychom, ktorý ocenia nielen pivní znalci. Má harmonickú chuť blížiacu sa pivu silnejšiemu, ale s nižším...

TE-HO-PET

Panský pivovar Telč

Panský Pivovar Telč je jedinečnou pivovarskou destináciou, ktorá sa nachádza v historickom meste Telč v Českej republike. Tento pivovar sa pýši dlhou tradíciou a starostlivo zachováva kvalitu a chuť tradičného českého piva. Pre milovníkov piva, ktorí hľadajú autentický zážitok, je Panský Pivovar Telč neodolateľným miestom na návštevu.

#showmore#

História pivovaru

História Panského pivovaru Telč siaha až do 16. storočia, kedy bol založený ako súčasť šľachtického sídla. Pivovar sa postupom času rozrastal a získaval si vynikajúcu povesť vďaka svojmu kvalitnému pivu. Aj dnes je tradícia a remeselné know-how výroby piva dôležitou súčasťou tohto pivovaru.

Kvalita surovín a výrobný proces

Panský Pivovar Telč dbá na výber najkvalitnejších surovín pre svoje pivá. Používa sa tradičný český slad a chmeľ, ktorý je základom pre autentickú chuť a arómu. Výrobný proces je starostlivo monitorovaný a dodržiava najvyššie štandardy kvality. Vďaka tomu je pivo z Panského pivovaru Telč vynikajúce a oslovuje široké spektrum pivných gurmánov.

Spolupráca s miestnymi výrobcami

Panský Pivovar Telč sa zapája do spolupráce s miestnymi producentmi, aby podporil miestnu ekonomiku a regionálne tradičné poľnohospodárstvo. Pivovar nakupuje suroviny od miestnych dodávateľov, čo pomáha udržať tradície a kvalitu produktov. Týmto spôsobom sa pivovar snaží aktívne prispievať k udržateľnému rozvoju oblasti a udržať živú miestnu komunitu.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.