EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivovar U Fleků - pivo v Pet

Na tejto stránke nájdete pivá v PET fľašiach z časom prevereného Pivovaru U Flekov. Tak na čo ešte čakáte, choďte ich omrknúť. ;-)

#showmore#

Prvá písomná zmienka o podniku sa datuje do roku 1499, kedy dom kúpil sladovník Vít Skřemenec. Pivovar U Flekov je jedným z mála pivovarov v strednej Európe, kde sa pivo varí bez prestávky dlhšie ako 500 rokov. S nástupom komunizmu bol podnik znárodnený. Pôvodní majitelia (rodina Brtníkov) ho získali späť po páde režimu v roku 1991. Atmosféru starobylého domu podčiarkuje výzdoba aj štýlové zariadenie hostinských miestností a všetkých sál. Od najznámejšej a osobitej sály Akadémie, kde sa v minulom storočí schádzali známe postavy českej kultúry, cez Václavku s farebnými vitrážami až po Rytiersku sálu upravenú a zariadenú v romantickom duchu.

 

Pivovar U Fleků

Pivovar U Flekov, nachádzajúci sa v historickom centre Prahy, je jedným z najznámejších a najstarších pivovarov v Českej republike. S viac ako 500 rokmi histórie sa tento piváreň stal ikonou českého pivovarníctva a láka návštevníkov z celého sveta. Prichádzajú sem hľadať autentický zážitok a vychutnať si vynikajúce české pivo.

#showmore#

História pivovaru U Flekov

Svoju históriu siahajúcu až do roku 1499 je Pivovar U Flekov jedným z najstarších stále fungujúcich pivovarov na svete. Pôvodne slúžil ako malý rodinný piváreň, ale postupom času sa stal obľúbeným miestom stretávania a neskôr aj významným pivovarom.

Tradičné české pivovarníctvo

Pivovar U Flekov si zakladá na zachovaní tradičných českých pivovarníckych postupov. Starobylé receptúry a starostlivo strážené tajomstvá prípravy piva sú odovzdávané z generácie na generáciu, aby sa zabezpečila konzistencia a kvalita výrobku.

Rôzne druhy piva v pivovare U Flekov

V pivovare U Fleků môžete ochutnať širokú škálu piva, vrátane tradičných slovenských štýlov ako je tmavý ležiak alebo svetlý ležiak. Každé pivo je varené s láskou a starostlivosťou, aby sa zaistil vynikajúci chuťový zážitok.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.