Zelené pivo

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
rebel velikonocni 2l pet
Tip
€4,30

Vypredané! Tak zase za rok... A objednávku urobte radšej s predstihom :-) Jarne ladený, pripravený na príležitosť Zeleného štvrtku.

RE-VE-2L
15l
€85,20

Vypredané! Tak zase za rok... A objednávku urobte radšej s predstihom :-) Pozor: U tohto produktu je do ceny zahrnutá aj vratná záloha (pivný sud 15l - 60€)  Jarne...

RE-VEL-15
20l
€72,80

Vypredané! Tak zase za rok... A objednávku urobte radšej s predstihom :-) Pozor: U tohto produktu je do ceny zahrnutá aj vratná záloha (pivný sud 20l - 40€) Jarne ladený...

6108
30l
€88

Vypredané! Tak zase za rok... A objednávku urobte radšej s predstihom :-) Pozor: U tohto produktu je do ceny zahrnutá aj vratná záloha (pivný sud 20l - 40€) Jarne ladený...

RE-VEL-30
Velikonocni neorosene
€1,19

Vypredané! Tak zase za rok... A objednávku urobte radšej s predstihom :-) Rohozec 11° Velikonoční - světlý ležák s příchutí z Českého Ráje

RO-11-VE
Veľkonočný ležiak Regent - súdok 5L
€22

Vypredané! Tak zase za rok... A objednávku urobte radšej s predstihom :-) Nenechajte si ujsť jedinečný Veľkonočný zelený ležiak varený v pivovare Regent tradičnou receptúrou s...

RE-ZE-5L

Zelený štvrtok prichádza. Máte už prichystané populárne zelené pivo?

Zelený štvrtok je na základe kresťanských zvykov považovaný za piaty deň svätého týždňa. Deň symbolizuje slávnu poslednú večeru kresťanského spasiteľa Ježiša Krista. Zároveň sa jedná o príležitosť, počas ktorej nesmie chýbať popíjanie zeleného piva. Máte už svoj zelený mok pripravený?

Zelený štvrtok je za dverami

Nemusíte byť práve praktizujúcim kresťanom, aby ste si dokázali dostatočne užiť oslavy Zeleného štvrtku. Každý rok sa tento deň stáva jednou veľkou párty, na ktorej tečú litre zeleného pitia. Predovšetkým pre majiteľov krčiem sa jedná o skutočný sviatok. To samozrejme len za predpokladu, že pripraví dostatočné množstvo piva.

Rovnaká situácia platí aj pre všemožných hostiteľov čakajúcich návštevu svojich priateľov v spomínaný deň. Bez zeleného piva to jednoducho nejde. Tu však musíte všetci spozornieť. Prečo? Pretože slávny Zelený štvrtok prichádza už 14. apríla. Z toho dôvodu je najvyšší čas začať premýšľať o zohnaní dostatočného množstva pitia na svoju oslavu.

Zelené pivo 2022

Najlepším spôsobom, ako zohnať nenahraditeľné zelené pivo, sú naše stránky. Každoročne najpopulárnejším riešením pre tento deň sú naše 5l súdky naplnené slávnou tekutinou. Ich obľúbenosť dokazuje ohromné množstvo predobjednávok, ktoré dostávame pravidelne už niekoľko týždňov pred Zeleným štvrtkom.

Samotná distribúcia piva pre tento rok začne už 6. apríla, teda sa nemusíte báť, že by ste svoju slávnu oslavu museli podniknúť nepripravení. To platí prirodzene iba v prípade, keď sa stihnete predzásobiť včas. Neváhajte teda a vyberte si svojho favorita v našej ponuke.

Prajeme vám príjemnú oslavu prežitú s vašimi najbližšími a dúfame, že si spoločne pripijete naším výberovým zeleným pivom. S takou voľbou nešliapnete vedľa a budete mať istotu spokojných hostí.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie