EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darčekové balenia pív v akcii

Využite naše občasné akcie na darčekové balenie pív. Akcie väčšinou trvajú iba niekoľko hodín, podľa aktuálneho stavu skladových zásob. Ak chcete urobiť radosť pivným darčekom, neodkladajte jeho nákup na poslednú chvíľu a využite akčné ceny.

Najpredávanejšie

6 PíV & POCHUTINY min
€18,29 –15 %
Pôvodne: €18,29  (–15 %)
€15,37
Darčeková sada pív v plechu a chuťovčičky
€95 –16 %
Pôvodne: €95  (–16 %)
€79,50
Pivo v plechu - darčeková sada zo súdkom 5l
€92 –9 %
Súprava pív v plechu
Skladom
PACK-PLECH-14
Pôvodne: €92  (–9 %)
€82,99
4614 degustacna sada 12 6 5
€67,90 –11 %
Pôvodne: €67,90  (–11 %)
€59,80
7 položiek celkom
6 PíV & POCHUTINY min
Akcia Novinka Tip + Darček zdarma
€18,29 –15 %
€15,37

Parádne darčekové balenie špičkových pív v plechu obsahuje výber 6 skvelých rôznych pív z poctivých stredných a malých českých pivovarov a 3 rôzne chuťovky od drobných...

PI-PL-63
Darčeková sada pív v plechu a chuťovčičky
Akcia Novinka Tip + Darček zdarma
€95 –16 %
€79,50

Darčeková sada pív v plechu MAXI - 24+13 Balík obsahuje výber 24 skvelých rôznych pív v plechu z Českých pivovarov a 13 skvelých chuťoviek regionálnych výrobcov - skrátka MAXI...

DS-24-13
25 lezaku a specialu
+ Darček zdarma
€55,90

Darčekový ochutnávkový balík - výber 25 špičkových ležiakov a špeciálov Užite si 25 vybraných špičkových ležiakov a špeciálnych pív z kvalitných malých a stredných českých...

PACK-LEZSPEC-25
4614 degustacna sada 12 6 5
Akcia Tip + Darček zdarma
€67,90 –11 %
€59,80

Výnimočné darčekové balenie špičkových pív českej produkcie + nečakane dobrej pochutiny k pivu od malých, ale domácich výrobcov dobrôt. Skrátka skvelý darček pre mužov - set...

12-06-PO
sfghfg
€2,55

Drevený podtácok Pivo robí pekné telá. Tento pivný podtácok je originálny darček pod každé pivo.

8108
9 pivný mix min
Akcia Novinka Tip + Darček zdarma
€20,64

Darčeková sada pív v plechu - 9 ležiakov a špeciálov obsahuje výber 9 rôznych špičkových ležiakov a špeciálov v plechu z Českých pivovarov - jednoznačne skvelý zážitkový darček...

SA-9P-LS
Pivo v plechu - darčeková sada zo súdkom 5l
Akcia Novinka Tip + Darček zdarma
€92 –9 %
€82,99

Súprava pív v plechu Užite si Sadu pív v plechu s množstvom ďalších pochutín a darčekov. Je to skvelý darček pre pivára, či už mužov alebo ženy.

PACK-PLECH-14

Čo sú darčekové balenia piva?


Darčekové balenia piva sú balíčky obsahujúce rôzne druhy pív menších a stredne veľkých pivovarov, ktoré nenájdete v supermarketoch. Tieto balenia sú vytvorené tak, aby ponúkli výber z najlepších pivných značiek a aby uspokojili požiadavky každého pivára.

#showmore#

Prečo sú darčekové balenia piva skvelým darčekom pre mužov?


Darčekové balenia piva sú ideálnym darčekom pre pivárov, ktorí milujú chuť a kvalitu pív. Tieto balenia ponúkajú výber z najlepších pivných značiek a druhov piva, čo umožňuje objavovať nové chute a zároveň zostať verní obľúbenému pivu. Darčekové balenia sú tiež skvelým darčekom pre tých, ktorí radi experimentujú s novými druhmi piva a nechcú si kupovať celé fľaše jednotlivých druhov.

Darčekové balenie s najlepšími českými pivami


Ak hľadáte darček pre pivára, potom je darčekové balenie s najlepšími pivami tou najlepšou voľbou. Tieto sety obsahujú najlepšie pivá od poctivých pivovarov a sú medzi pivármi stále obľúbenejšie.

Prečo vybrať darčekové balenie piva?


Darčekové balenie piva ponúka niekoľko výhod, ktoré ocenia ako darujúce, tak obdarované:

Unikátny a osobný darček


Darčekové balenie piva je skvelým spôsobom, ako urobiť z obyčajného darčeka niečo zvláštne. Z našej rozsiahlej ponuky si vyberiete aj množstvo piva, štýl alebo druhy, ktoré Vám alebo obdarovanému určite vykúzlia úsmev na tvári.

Estetický zážitok


Balenie piva je často veľmi esteticky príjemné. Kombinácia farieb, materiálov a designu vytvára pútavý zážitok, akonáhle je darček otvorený. Tento estetický prvok dodáva darčeku na hodnote a vyvoláva radostné emócie.

Ochrana a prezentácia piva


Darčekové balenie piva poskytuje dôležitú ochranu lahodného nápoja pred poškodením. Je vyrobené tak, aby udržalo fľaše na svojom mieste a minimalizovalo riziko rozbitia alebo pokrývania nečistotami. Súčasne tiež skvele prezentuje pivo, čím zdôrazňuje jeho hodnotu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.