EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivo PET - set so sušeným mäsom

Neohodnotené
€23,72
Momentálne nedostupné (nastavte si stráženie dostupnosti)
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Pivo PET - set so sušeným mäsom

Set litrových lahodných pív v PET fľašiach s vynikajúcim sušeným mäsom, ktoré sa dá vychutnávať pri všetkých príležitostiach. Skvelá záležitosť!

Detailné informácie

Podrobný popis

  Set lahodných pív v PET fľašiach s vynikajúcim sušeným mäsom, ktoré sa dá vychutnávať pri všetkých príležitostiach. Skvelá záležitosť!

Obsah setu pív v PET fľašiach so skvelým sušeným mäsom

  • 11% Ochutené pivo - Svetlý ležiak pivo v 1l PET fľaši - svetlý ležiak, spodne kvasené, varené z troch druhov humnových sladov. Pri jeho výrobe bol kladený dôraz na vyváženosť sladkej, jemne horkej a kyslej chuti a vôni po krvavých pomarančoch.
  • 12% Pivo – Polotmavé pivo Pivo v 1l PET fľaši – polotmavý ležiak, spodne kvasené, varené z dvoch druhov humnového sladu, trikrát chmelené najlepšími českými chmeľmi. Odporúčame pre jeho vyváženú chuť, jeho plnosť a jantárovú farbu.

  • 11% Pivo - Svetlý ležiak Pivo v 1l PET fľaši - svetlý ležiak, spodne kvasené, trikrát chmelené najlepšími českými chmeľmi, varené klasickou metódou dekokčného rmutovania na II. rmuty. Pivo sa vyznačuje vyššou horkosťou a je výraznejšie.

  • 14% IPA - Silné svetlé vrchne kvasené pivo v 1l PET fľaši - Silné svetlé pivo vrchne kvasené, chmelené metódou dry hopping piatimi druhmi najkvalitnejších zahraničných chmeľov. Pivo je výrazne horké s vôňou a chuťou po citrusoch.

  • Sušené hovädzie mäso - Worchester style 25g Tenké plátky sušeného hovädzieho mäsa. Jedna zo svetovo najobľúbenejších príchutí, ľahko kyslastá chuť vďaka jablčnej šťave s jemnou pepřovou pálivosťou.

  • Sušené hovädzie mäso - Teriyaki style 25g Príchuť Teriyaki pochádza z Japonska a najväčšiu obľubu získala v USA. Sladkoslaná kombinácia, ktorá vás len tak nepustí.

  • Sušené hovädzie mäso - Mustard style 25g Tenké plátky sušeného hovädzieho mäsa. Mäso s horčicou je jednoducho klasika, ktorú majú všetci radi. Na marinovanie používame zmes francúzskej a kremžskej horčice.

  • Sušené hovädzie mäso - Chilli style 25g Tenké plátky sušeného hovädzieho mäsa. Príchuť pre tých, čo to majú radi ostré. Vyvážená chuť hovädzieho a chilli papričiek Bhut Jolokia s pálivosťou 750 000 SHU.

Pivo v pet fľašiach je stále obľúbenejšie pre svoju bezpečnú prepravu, väčší objem piva a skvelej kvalite uchovania zlatistého moku! Dávno je prekonaná doba, kedy sa hovorievalo, že pivo v plastoch chutí horšie ako v skle. To platilo niekedy v deväťdesiatych rokoch, keď ešte prenikal kyslík do pet fľaše. Dnes stáča pivo do plastu malé, stredné, aj veľké kvalitné pivovary. Kvalita piva nie je dotknutá, plastová fľaša je lacnejšia a praktickejšia na prepravu, než veľká, neštandardná a nevratná fľaša zo skla.

*Ilustračné foto.

Dodávateľ si vyhradzuje právo zameniť sortiment v prípade nedostatku niektorého z produktov sady skladom (napr. pivo v pet fľaši za iné pivo v pet fľaši v rovnakej alebo vyššej hodnote).

Faktúra za darček

Darčekové balenia piva v pet fľašiach neobsahujú faktúru, tú Vám zašleme emailom, pretože iste nechcete, aby obdarovaný videl, koľko pivný darček stál. Balík je vždy starostlivo zabalený a poistený proti rozbitiu, ale nemusíte sa obávať, prepravu až na miesto Vášho určenia zaisťuje špecializovaný prepravca na prepravu sklenených fliaš.

 

Adresa: Sokolovská 365, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Dodatočné parametre

Kategória: Pivo v Pet fľaši - sety
Barva: 25 - 33 EBC
Druh piva: Světlý ležák, Spodní kvašení, Světlé speciální, Polotmavý ležák, Ochucené pivo, Svrchně kvašená piva, Silné pivo, Plné pivo, Nefiltrované, Nepasterizované
Objem: 4 x 1l
Obsah alkoholu: 4,2 - 5,5% obj.
Pivovar: Buchťák
Hořkost: 20 - 74 IBU
Stupňovitost: 11 - 14% EPM
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.