EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darček pre mužov k 60 s osobným prianím

1 hodnotenie
€17,35
Skladom
Vlastní osobní vzkaz, blahopřání, a pod. ?
Možnosti doručenia

Darček pre mužov k 60. Keď hľadáte dokonalý darček k šesťdesiatinám, je to výzva. Degustačná sada vybraných pív a pochutín je darčekom aj zážitkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Možnosť vložiť text na krabici, ako osobné prianie šesťdesiatnikovi.

Napíšte oslávencovi osobný odkaz priamo na krabici. Text by mal byť osobný a výstižný, a mal by byť napísaný tak, aby oslávenec cítil, že bol tento darček špeciálne pre neho vytvorený. Môžete použiť krátke básničky, citáty, anekdoty alebo vtipy.

Text pridajte do poznámky na konci objednávky alebo zašlite na info@domaca-pivoteka.sk.

Šesťdesiatiny, ktoré si zapamätá

Viete, čo je najlepší darček k 60. narodeninám pre mužov? Pokiaľ nie, môžeme Vám poradiť. Jedným z najvhodnejších darčekov, ktorý určite poteší, je degustačná sada českých pív. Prečo? Pretože české pivo patrí medzi najlepšie na svete a ponúka širokú paletu chutí a vôní, ktoré potešia každého milovníka piva.

Ak hľadáte dokonalý darček k šesťdesiatym narodeninám, sada českých pív a pochutín je skvelou voľbou. Môžete si vybrať sady, ktoré obsahujú najlepšie české pivá a pochutiny, a prekvapiť tak oslávenca nezabudnuteľným zážitkom.

Čo je to degustačná sada pív a pochutín?

Sada českých pív a pochutín je skvelým darčekom pre milovníkov dobrého jedla a pitia. Ide o balíček obsahujúci rôzne druhy českého piva a pochutín. Tieto sady sú obľúbené ako darček k rôznym príležitostiam, vrátane narodenín, sviatkov, Vianoc, atď.

Prečo je degustačná sada skvelým darčekom k šesťdesiatinám?
Je to skvelý spôsob, ako si užiť pivo v inej forme ako len v krčme alebo doma z fliaš. Degustácia pív umožňuje ochutnávať rôzne druhy piva a porovnávať ich chuťové vlastnosti. To všetko v kombinácii s lahodnými pochutinami, ktoré sa skvele hodia k pivu. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý môže muža potešiť a zároveň zaujať. Degustácia pív a pochutín je výnimočným zážitkom, ktorý sa mužovi môže páčiť. Navyše, táto sada je vhodná pre každého, kto má rád pivo, takže je to darček, ktorý je univerzálny a osloví širokú skupinu mužov.

Prečo zvoliť práve našu degustačnú sadu?

V našej spoločnosti sa snažíme ponúkať iba kvalitné české pivo z poctivých pivovarov, ktoré spĺňa všetky potrebné kritériá. Sady tiež obsahujú pivné pochutiny českej výroby a pomôžu navodiť tú správnu atmosféru pri ochutnávaní.

 

Adresa: Sokolovská 365, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Dodatočné parametre

Kategória: Darčeky k narodeninám
Druh piva: svetlý ležiak, spodné kvasenie, svetlé výčapné
Objem: 3l
Pivovar: Bakalář Rakovník, Regent, Rohozec, Rebel Havlíčkův Brod, Žatec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.