EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darček pre mužov k 60

1 hodnotenie
€17,35
Skladom
Možnosti doručenia

Darček pre mužov k 60. Keď hľadáte dokonalý darček k šesťdesiatinám, je to výzva. Degustačná sada vybraných pív a pochutín je darčekom aj zážitkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Viete, čo je najlepší darček k 60. narodeninám pre mužov?

Pokiaľ nie, môžeme Vám poradiť. Jedným z najvhodnejších darčekov, ktorý určite poteší, je degustačná sada českých pív. Prečo? Pretože české pivo patrí medzi najlepšie na svete a ponúka širokú paletu chutí a vôní, ktoré potešia každého milovníka piva.

Ak hľadáte dokonalý darček k šesťdesiatym narodeninám, sada českých pív a pochutín je skvelou voľbou. Môžete si vybrať sady, ktoré obsahujú najlepšie české pivá a pochutiny, a prekvapiť tak oslávenca nezabudnuteľným zážitkom.

Čo je to degustačná sada pív a pochutín?

Sada českých pív a pochutín je skvelým darčekom pre milovníkov dobrého jedla a pitia. Ide o balíček obsahujúci rôzne druhy českého piva a pochutín. Tieto sady sú obľúbené ako darček k rôznym príležitostiam, vrátane narodenín, sviatkov, Vianoc, atď.

Prečo je sada skvelým darčekom k šesťdesiatinám?

Je to skvelý spôsob, ako si užiť pivo v inej forme ako len v krčme alebo doma z fliaš. Degustácia pív umožňuje ochutnávať rôzne druhy piva a porovnávať ich chuťové vlastnosti. To všetko v kombinácii s lahodnými pochutinami, ktoré sa skvele hodia k pivu. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý môže muža potešiť a zároveň zaujať. Degustácia pív a pochutín je výnimočným zážitkom, ktorý sa mužovi môže páčiť. Navyše, táto sada je vhodná pre každého, kto má rád pivo, takže je to darček, ktorý je univerzálny a osloví širokú skupinu mužov.

V našej spoločnosti sa snažíme ponúkať iba kvalitné české pivo z poctivých pivovarov, ktoré spĺňa všetky potrebné kritériá. Sady tiež obsahujú pivné pochutiny českej výroby a pomôžu navodiť tú správnu atmosféru pri ochutnávaní.

 

Adresa: Sokolovská 365, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Dodatočné parametre

Kategória: Darčeky k narodeninám
Druh piva: svetlý ležiak, spodné kvasenie, svetlé výčapné
Objem: 3l
Pivovar: Bakalář Rakovník, Regent, Rohozec, Rebel Havlíčkův Brod, Žatec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.