EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Degustačná sada spodne kvasených pív 11° - 4 x 1l

Neohodnotené
€17,25
Skladom
Polliter na pivo s pánskym menom
Možnosti doručenia

Výber 4 druhov pív z produkcie 4 rôznych minipivovarov. Skrátka sada plná „chuťovčičiek“, na ktorej si pochutí každý milovník poctivého piva :-) Darček vhodný pre mužov aj ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spodne kvasené pivá sú charakterizované svojim špecifickým procesom kvasenia, kedy kvasinky sedimentujú na dne kvasnicové nádoby. Tento proces vedie k odstráneniu kvasiniek a vytvoreniu čistejšieho a jemnejšieho pivného profilu v porovnaní s vrchne kvasenými pivami.

Spodne kvasené pivá si uchovávajú tradíciu a sú obľúbené pre svoju prístupnosť a piteľnosť. Hoci môžu byť považované za klasické, nové interpretácie a variácie tohto štýlu ukazujú, že aj spodne kvasené pivá môžu byť inovatívne a prinášať zaujímavé chuťové nuansy pre pivárov, ktorí hľadajú rôznorodosť v pivnom svete.

Faktúra za produkt:
Degustačná sada neobsahuje faktúru (pre prípad, že by ste ju objednali pre niekoho ako darček), tú Vám zašleme emailom, pretože iste nechcete, aby obdarovaný videl, koľko pivný darček stál. Balík je vždy starostlivo zabalený a poistený proti rozbitiu, ale nemusíte sa obávať, prepravu až na miesto Vášho určenia zaisťuje špecializovaný prepravca na prepravu sklenených fliaš.

Upozornenie:
Dodávateľ si vyhradzuje právo zameniť sortiment v prípade nedostatku niektorého z produktov sady skladom (napr. pivo spodne kvasené za pivo spodne kvasené v rovnakej alebo vyššej hodnote).

* Ilustračné foto

Výrobca darčekovej sady:

Domácí pivotéka, s.r.o., IČ: 17462673, Zlechov 95, 687 10

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balenie piva
Druh piva: spodné kvasenie
Obsah balenie: 4 x 1l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.