EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darček pre mužov

Najlepšie darčeky pre mužov? Tie pivné samozrejme

Narodeniny, sviatok, Vianoce, výročie – koľkokrát za rok si lámete hlavu s tým, čo darovať nejakému mužovi vo vašom okolí? Čím ho potešiť, keď už všetko má? Odpoveď je pritom taká jednoduchá. Najlepším darčekom pre mužov je totiž pivo.

Iste ste sa už niekedy počuli a zamýšľali sa nad tým, že zážitkové darčeky sú obvykle lepšie ako materiálne. Takým zážitkom, ktorý darujete priateľovi, manželovi, oteckovi, dedkovi či kamarátovi, môže byť degustácia vynikajúcich českých pív.

Navštívte kategóriu Darčeky pre mužov.

Pivný darček pre mužov, ktorý zaručene poteší

Medzi pivné darčeky pre mužov by sa dala zaradiť aj pivný kúpeľ, pivná kozmetická sada alebo oblečenie s pivnou potlačou. Najlepšou voľbou je však priamo samotné pivo. K narodeninám sa pochopiteľne nehodí darovať obyčajnú basu, choďte na to originálnejšie a darujte radšej darčekový ochutnávkový balík.

V plechu alebo v pohári, to už je len na vás. Čo by ste povedali napríklad na darčekový ochutnávkový balík s výberom 20 špičkových ležiakov a špeciálov? Medzi starostlivo vybranými pivami nájdete napríklad spodne kvasený svetlý Rohozec 13°, čierne pivo Primátor 24° Double, Postrižinské Francinov ležiak, Bakalár medový špeciál, Rebel sviatočný špeciál alebo Chodovar zámocký špeciál. Obdarovaný bude mať možnosť ochutnať pivá z mnohých českých pivovarov, ktoré si bežne nekupuje. Možno ale začne, pretože niektoré pivá chuťové bunky tak omámi, že si ich bude chcieť zaobstarať znova.

Nesmrteľná kombinácia – pivo a slané dobroty

Komplexný degustačný zážitok potom predstavujú balíčky piva a slaných chuťoviek od regionálnych výrobcov. Arašidy, tradičné české zemiačiky s najrôznejšími príchuťami, vyprážané krúžky alebo trvanlivé syrové tyčinky sú k pivám vynikajúcou voľbou.

Takýto degustačný balíček poteší naozaj každého muža. Sám by si ho nekúpil a o tom predsa darčeky majú byť. Urobte radosť kvalitnými českými pivami z malých a stredných minipivovarov.

Tiež pravidelne riešite, aký vybrať darček pre mužov?

Či už je to otecko, rybár alebo poľovník, väčšinou už všetko má.

A čo keď sa jedná o darček pre mužov k 30tinám, 40tinám, 50tinám,...?

Zakaždým je potrebné zapojiť predstavivosť a vymyslieť niečo originálne - nejaký špeciálny darček.

A pretože už muži väčšinou všetko, čo potrebujú majú, prichádza na rad darovať zážitok!

 

Zážitkové darčeky potešia každého muža a pokiaľ má rád pivo, je vyhrané!

Darčekový balík plný zážitkov zo špičkových pív ak tomu pochutiny k pivu... no nie je to lepšie ako ponožky? :) Ďalšiu inšpiráciu nájdete v kategórii darčekových balení piva.

 

Ak sa v pivovaroch neorientujete a chcete rovno špeciálne zostavený darčekový balík, tu je výber overených darčekových balení pre mužov.

 

 

Výber z fotiek šťastných mužov :)

darčeky pre mužov

Super mix, mamča mi urobila radosť!

Tom

 

K utopencom pivko príde vhod. Škoda, že ich nie je viac... :)

Zdeněk

 

Pivo mám rád a je to na mňa poznať.

Juraj

 

Doprava pivných darčekov až do domu.

Prepravca je špecializovaný na prepravu sklenených fliaš a vopred vám zavolá na Váš mobil. 

Pivné špeciály

Máte radi pivné špeciály, napríklad Porter?

Napríklad toto tmavé špeciálne pivo má obsah alkoholu 8%. Zbiera jedno ocenenie za druhým a verte, že vám bude stačiť jedno...
aj ženy ho milujú! :)
V ponuke máme aj silnejšie špeciály av balíku nájdete celý rad českých poctivých skvostov. Príchute karamelu, sušených sliviek, čokolády alebo jemne chlebovú chuť... na svoje si príde každý milovník dobrého piva.

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.