EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Degustačná sada vrchne kvasených pív - 4 x 1l

Neohodnotené
€21,30
Skladom
Polliter na pivo s pánskym menom
Možnosti doručenia

Výber 4 druhov pív z produkcie 4 rôznych minipivovarov. Skrátka sada plná „chuťovčičiek“, na ktorej si pochutí každý milovník poctivého piva :-) Darček vhodný pre mužov aj ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vrchne kvasené pivá sú charakteristické svojou výraznou chuťou a arómou, preto majú výraznejší chuťový profil v porovnaní so spodne kvasenými pivami. Môžu ponúkať rozmanité spektrum ovocných, korenených alebo karamelových tónov.

Vrchne kvasené pivá sú tiež často spájané s vyšším obsahom alkoholu.

V poslednej dobe si vrchne kvasené pivá získavajú veľkú popularitu v rámci rozmanitého sveta piva. Okrem tradičných štýlov sa objavujú aj experimentálne varianty, v ktorých pivovary skúmajú rôzne chmele, kvasinky a ďalšie ingrediencie, aby vytvorili unikátne a inovatívne nápoje.

Celkovo sa dá povedať, že vrchne kvasené pivá poskytujú skvelú paletu chuťových zážitkov pre všetkých, ktorí si chcú užiť pestrú a bohatú degustáciu piva.

Faktúra za produkt:
Degustačná sada neobsahuje faktúru (pre prípad, že by ste ju objednali pre niekoho ako darček), tú Vám zašleme emailom, pretože iste nechcete, aby obdarovaný videl, koľko pivný darček stál. Balík je vždy starostlivo zabalený a poistený proti rozbitiu, ale nemusíte sa obávať, prepravu až na miesto Vášho určenia zaisťuje špecializovaný prepravca na prepravu sklenených fliaš.

Upozornenie:
Dodávateľ si vyhradzuje právo zameniť sortiment v prípade nedostatku niektorého z produktov sady skladom (napr. pivo vrchne kvasené za pivo vrchne kvasené v rovnakej alebo vyššej hodnote).

*Ilustračné foto

Výrobca darčekovej sady:

Domácí pivotéka, s.r.o., IČ: 17462673, Zlechov 95, 687 10

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balenie piva
Druh piva: vrchné kvasenie, Špeciálne
Objem: 4 x 1l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.