EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

KONTAKT 70/K New Green Line

Neohodnotené
Značka: Lindr
€1 498,55
Skladom do 3 dní
Možnosti doručenia

Potrebujete skutočne veľký výkon ukrytý v kompletnom prenosnom chladiči? Potom siahnite po výčapnom zariadení KONTAKT 70/K NEW GREEN LINE a nemôžete urobiť chybu. Vďaka výtoču až 180 kvalitne vychladených pív za hodinu vás nenechá na holičkách ani vo väčších reštauráciách, baroch alebo na menších festivaloch či pri vonkajších či pojazdných baroch. Variant s dvoma kohútikmi umožňuje chladič použiť pre dva na sebe nezávislé nápoje. Modelový rad KONTAKT zahŕňa najobľúbenejšie profesionálne chladiče s týmto výkonom. Označenie NEW v názve znamená, že sa jedná o inovovanú verziu chladiča, ktorá je certifikovaná podľa najnovších bezpečnostných a hygienických noriem (českých aj európskych).

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

  • Výčapné zariadenie KONTAKT 70/K New Green Line (KCH01627) 1ks
  • Narážač LINDR bajonet (NAR01263) 1ks
  • Narážač LINDR plochý (NAR01895) 1ks
  • Spojovací set 2x nápoj (SPO02282) 1ks

PYGMY 70/K New Green Line:

Inovácia - Všetky naše kontaktné chladiče prechádzajú nepretržitým vývojom a spĺňajú všetky najnovšie bezpečnostné normy a certifikácie (slovenské aj zahraničné)

Výkon - Výčapné zariadenie KONTAKT70/K svojim zvýšeným priebežným výkonom 70-90l/hod. umožňuje podávanie cca 140-180 kvalitne vychladených nápojov počas jednej hodiny.

Green Line - Technológia Green Line je vďaka využitiu ekologického chladiva R-290 šetrná k životnému prostrediu. Vďaka tejto konštrukcii dosahuje každý z výrobkov o 20% vyššiu energetickú účinnosť ao 20% nižšiu spotrebu elektrickej energie. Pri jeho výrobe vykonávame systémovú úsporu energií.

Vylepšené tlakovanie - Chladiš PYGMY 35/Kprofi je vybavený úplne ojedinelým tlakovacím systémom, ktorý sa skladá z tichého vstavaného vzduchového kompresora (obsahujúceho tlmič sania s molekulovým filtrom nasávaného vzduchu), plynulej regulácie tlaku vzduchu v rozmedzí 1,0 , umiestneného na čelnej strane chladiča, ktorý zobrazuje nastavený tlak vzduchu. Vďaka tomu je možné nastaviť optimálny pracovný tlak pri rôznych druhoch nápojov.

Objem nápoja v chladiacom bloku - Charakteristickým znakom našich chladičov je veľký objem nápoja v chladiacom bloku. Modely radu Kontakt 70 ho majú 1,2l. Jednotný vnútorný priemer chladiacej smyšky (7mm) od narážača až po kohút zaručuje čistotu a optimálny prietok nápoja.

Vzduchový filter - Pretože je pre násn kvalita čapovaného nápoja na prvom mieste, sú všetky naše výčapné zariadenia so vstavaným vzduchovým kompresorom vybavené molekulovým filtrom nasávaného vzduchu.

Univerzálne použitie - Toto výčapné zariadenie ide použiť aj v kombinácii s výčapným stojanom.

Nerezová konštrukcia - Kompletná konštrukcia aj chladiaca slučka sú zhotovené z nerezovej ocele. Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlhej životnosti.

Celková kompaktnosť - Prenosné chladiče KONTAKT majú najlepší pomer výkonu, rozmerov a ceny na trhu. Celková robustnosť modelu nenechá nikoho na pochybách, že je to pracant, ktorý si hravo poradí so spoločnosťou niekoľkých desiatok smädných krkov.

Štandardnou dodávanou súčasťou je:

  • výčapné zariadenie
  • 2x výčapný kohút
  • kľúč na kouhouty
  • odkvapová miska
  • návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: Výčapné zariadenie s kompresorom
Dĺžka chladiacej slučky (M): 14
Druh narážača: Bajonet (S), Plochý (A)
Hmotnosť (KG): 30
Chladiaci výkon kompresora (HP): 1/3
Chladiaci výkon kompresora (W): 860
Maximálny chladiaci výkon TO 0 ° C / TK45 ° C (L / HOD): 90
Menovitý prúd (A): 2,60
Napätie: 220-240V 50Hz~1
Počet chladených nápojov (Ks): 2
Počet kohútov (KS): 2
Priebežný chladiaci výkon (L/HOD): 70
Priemer chladiacej slučky (MM): 7X8
Príkon (W): 598
Pripojenie nápoja: Rýchlospojka 9,5mm (3/8")
Pripojenie vzduchu: Rýchlospojka 8mm (5/16")
Tepelný spád T (°C): 10
Tlak vzduchového kompresora (BAR): automaticky 2,8-3,2
Typ chladiva: R290
Vzduchový kompresor: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.