EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

PYGMY 35/KProfi New Green Line

Neohodnotené
Značka: Lindr
€902
Skladom do 3 dní
Môžeme doručiť do:
2.7.2024
Možnosti doručenia

S výčapným zariadením PYGMY 35/Kprofi New Green Line sa čapovanie piva v domácom prostredí dostáva na ďalšiu úroveň. Na to, aby ste natočili a naservírovali profesionálne vychladené pivo alebo iný nápoj, dostanete s týmto chladičom do ruky nástroje ako manometer, plynulú reguláciu tlaku vzduchu, väčší objem chladiaceho bloku alebo možnosť pripojenia na výčapný stojan. S výtočom až 80 kvalitne vychladených pív za hodinu zvládne PYGMY 35/Kprofi New Green Line aj stredne veľkú svadbu, firemné párty a je najvýkonnejším modelom z radu kontaktných chladičov PYGMY. Označenie NEW v názve znamená, že sa jedná o inovovanú verziu chladiča, ktorá je certifikovaná podľa najnovších bezpečnostných a hygienických noriem (českých aj európskych).

Detailné informácie

Podrobný popis

Zostava obsahuje:

  • Výčapné zariadenie PYGMY 25/K Exclusiv New Green Line (LCH02218) 1ks
  • Narážač LINDR bajonet (NAR01263) 1ks
  • Spojovací set 1x nápoj (SPO02282) 1ks

PYGMY 35/KProfi New Green Line:

Inovácia - Všetky naše kontaktné chladiče prechádzajú nepretržitým vývojom a spĺňajú všetky najnovšie bezpečnostné normy a certifikácie (české aj zahraničné)

Výkon - Výčapné zariadenie PYGMY 35/KProfi svojim zvýšeným priebežným výkonom 35-45l/hod. umožňuje podávanie cca 70-80 kvalitne vychladených nápojov počas jednej hodiny.

Green Line - Technológia Green Line je vďaka využitiu ekologického chladiva R-290 šetrná k životnému prostrediu. Vďaka tejto konštrukcii dosahuje každý z výrobkov o 20% vyššiu energetickú účinnosť ao 20% nižšiu spotrebu elektrickej energie. Pri jeho výrobe vykonávame systémovú úsporu energií.

Vylepšené tlakovanie - Chladiš PYGMY 35/Kprofi je vybavený úplne ojedinelým tlakovacím systémom, ktorý sa skladá z tichého vstavaného vzduchového kompresora (obsahujúceho tlmič sania s molekulovým filtrom nasávaného vzduchu), plynulej regulácie tlaku vzduchu v rozmedzí 1,0 , umiestneného na čelnej strane chladiča, ktorý zobrazuje nastavený tlak vzduchu. Vďaka tomu je možné nastaviť optimálny pracovný tlak pri rôznych druhoch nápojov.

Objem nápoja v chladiacom bloku - Charakteristickým znakom našich chladičov je veľký objem nápoja v chladiacom bloku. Aj tie najmenšie modely radu PYGMY ho majú minimálne 0,5l. Jednotný vnútorný priemer chladiacej smyšky (7mm) od narážača až po kohút zaručuje čistotu a optimálny prietok nápoja.

Vzduchový filter - Pretože je pre násn kvalita čapovaného nápoja na prvom mieste, sú všetky naše výčapné zariadenia so vstavaným vzduchovým kompresorom vybavené molekulovým filtrom nasávaného vzduchu.

Univerzálne použitie - Toto výčapné zariadenie ide použiť aj v kombinácii s výčapným stojanom.

Nerezová konštrukcia - Kompletná konštrukcia aj chladiaca slučka sú zhotovené z nerezovej ocele. Použité materiály spĺňajú najvyššie požiadavky hygienických noriem a sú zárukou dlho životnosti.

Celková kompaktnosť - Prenosné chladiče PYGMY majú najlepší pomer výkonu, rozmerov a ceny na trhu.

Štandardnou dodávanou súčasťou je:

  • výčapné zariadenie
  • výčapný kohút
  • kľúč na kouhouty
  • odkvapová miska
  • návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: Výčapné zariadenie s kompresorom
Dĺžka chladiacej slučky (M): 16,5
Druh narážača: Bajonet (S)
Hmotnosť (KG): 19.5
Chladiaci výkon kompresora (HP): 1/8
Chladiaci výkon kompresora (W): 280
Maximálny chladiaci výkon TO 0 ° C / TK45 ° C (L / HOD): 40
Menovitý prúd (A): 1,60
Napätie: 220-240V 50Hz~1
Počet chladených nápojov (Ks): 1
Počet kohútov (KS): 1
Priebežný chladiaci výkon (L/HOD): 35
Priemer chladiacej slučky (MM): 7X8
Príkon (W): 368
Pripojenie nápoja: Rýchlospojka 9,5mm (3/8")
Pripojenie vzduchu: Rýchlospojka 8mm (5/16")
Tepelný spád T (°C): 10
Tlak vzduchového kompresora (BAR): regulace 1,0-3,6
Typ chladiva: R290
Vzduchový kompresor: Ano

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.