EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darček pre otecka

Aký darček vybrať pre otecka k narodeninám?

Vymyslieť originálny darček, ktorý otecka poteší, nie je ľahké. Každému otcovi urobí radosť, keď si na neho v deň jeho narodenín alebo sviatku spomeniete. Ako správny muž, aj on má iste svoje koníčky, problém väčšinou býva v tom, že pre svoje koníčky a záľuby už väčšinou má všetko potrebné obstarané. Tiež nemožno donekonečna, opakovane kupovať mužovi darčeky len k jeho hobby. Takýto darček stráca svoje kúzlo.

Darčeky pre otecka.

Chce to niečo originálne, ideálne darček aj zážitok v jednom. Ak je na tom váš muž, otec alebo starý otec, podobne ako väčšina mužov, teda má rád pivo, tak máte vyhrané. V našom e-shope ponúkame mnohokrát osvedčené zostavy skvelých ležiakov, špeciálnych pív, pív rôznej stupňovitosti a obsahu alkoholu. Tieto pivá sú vyrobené v českých a moravských pivovaroch, ktoré si zakladajú na poctivej chuti piva. Môžete si byť istí, že svojho otecka balíkom kvalitných pív potešíte!

Zážitkové darčeky potešia každého otecka alebo deda a pokiaľ má rád pivo, je vyhrané! 

Darčekový balík plný zážitkov zo špičkových pív a k tomu pochutiny k pivu... no nie je to lepšie ako ponožky? :) Ďalšiu inšpiráciu nájdete v kategórii darčekových balení piva.

 

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.