EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darčekové krabice k narodeninám

Darčekové krabice k narodeninám? Najlepšie sú plné kvalitných českých pív a pivných pochutín. S možnosťou pridať osobné venovanie.

Narodeniny sú významným dňom v našom živote. Je to čas, kedy sa pripomína náš narodenie a kedy sa zhromažďujú priatelia a rodina, aby nám popriali všetko najlepšie. A keď hovoríme všetko najlepšie, myslíme tým darčeky, samozrejme!

Ale čo keď neviete, čo darovať? Klasické darčeky ako kvety a bonboniéry sú nudné a predvídateľné. Čo keby ste darovali niečo, čo skutočne spôsobí radosť? Čo keby ste darovali niečo, čo prináša spokojnosť a uvoľnenie? Čo keby ste darovali darčekovú škatuľu plnú kvalitných českých pív a pivných pochutín?

Darčeková krabica k narodeninám

Obsah darčekovej krabice

Darčeková krabica plná pivných lahôdok je ideálnym darčekom pre všetkých, ktorí majú radi dobré pivo a chutné pochutiny. Škatuľa môže obsahovať rôzne druhy piva - svetlé, tmavé, horké, sladké, silné i slabšie. Všetky pivá sú vyrábané v Českej republike, takže môžete byť istí, že ochutnáte to najlepšie z českého pivovarníctva.

Okrem piva bude krabica obsahovať aj rôzne druhy pivných pochutín - oriešky, krekry, sušené mäso, syry a mnoho ďalších lahôdok. Všetky pochutiny sú starostlivo vybrané, aby sa skvele hodili k pivu a aby bola vaša chuťová bunka naplnená spokojnosťou.

Osobné venovanie na darčekovej krabici

Jednou z najlepších vecí na darčekovej krabici plnej pivných lahôdok je, že môžete pridať osobné venovanie. To znamená, že môžete napísať krátku správu, ktorú si obdarovaný prečíta pri otváraní krabice. Svoj text môžete pridať do poznámky na konci objednávky alebo nám ho môžete zaslať emailom na info@domaci-pivoteka.cz alebo nám môžete zaslať aj vlastný obrázok a my Vám vytvoríme originálny darček, doslova na mieru.

 

 50darek5

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.