EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Pivné podtácky

Prečo pivné podtácky?

Originálne a praktické zároveň. Vlastný text, logo? Zamilujete si ich.

Drevené podtácky sú podložky na nápoje vyrobené z prírodného dreva, ktoré sa používajú na ochranu povrchov stolov pred škrabancami a škvrnami. Tieto podložky sú tradične okrúhle alebo štvorcové a majú zhruba priemer od 8 do 12 cm.

História Drevených podtáckov

Drevené podtácky sa používajú v Českej republike už od stredoveku. V tej dobe boli vyrobené z tvrdého dreva a boli veľmi populárne v kláštoroch, kde slúžili na ochranu drahých stolov a riadu pred poškodením. Neskôr sa používali aj v šľachtických domoch a postupom času sa stali bežnou súčasťou domácností.

pivní podtácky

Využitie pivných podtáckov

Drevené podtácky majú mnoho využití v domácnosti. Okrem ochrany povrchov stolov pred škvrnami a škrabancami tiež zaisťujú, že nápoje zostanú na mieste a nešmýkajú po stole. Tieto podložky sú tiež veľmi dekoratívne a môžu byť použité ako stolná dekorácia alebo ako darček.

Kde se dají sehnat Dřevěné podtácky?

Je možné ich zakúpiť v rade obchodov s bytovým a dekoračným tovarom. Tieto podložky sú často k dostaniu na trhoch av rôznych drevopriemyselných výstavách, alebo priamo na našom webe.

Ako čistiť Drevené podtácky?

Drevené podtácky je možné čistiť vlhkou handričkou a jemným mydlom. Je dôležité nechať podložky dobre vyschnúť, než ich znovu použijete. Drevené podtácky by nemali byť umývané v umývačke riadu, pretože teplo a vlhkosť môžu poškodiť drevo.

Aké sú výhody používania Drevených podtáckov?

Používanie drevených podtáckov má mnoho výhod. Okrem toho, že chránia povrchy stolov a riadu pred škvrnami a škrabancami, tiež pomáhajú udržať stôl čistý a upravený. Tieto podložky taktiež zabraňujú kĺzaniu nápojov po stole, čo môže spôsobiť poškodenie povrchu. Drevené podtácky sú tiež veľmi trvanlivé a môžu byť použité mnoho rokov.

Drevené podtácky s firemným logom?

Áno! Len na pár kliknutí vám vyrobíme drevené podtácky s vlastným logom a textom podľa vašich predstáv, v prípade otázok nás môžete kontaktovať na tel. čísle: +420 739 606 600.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.