EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Firemné vianočné darčeky

Urobte radosť svojim zamestnancom osvedčenými firemnými vianočnými darčekmi. Pivné degustačné balíčky a doplnky s možnosťou personalizácie. Objednajte teraz!

Vianoce sú časom sviatkov, rodiny, ale aj darčekov. Firemné vianočné darčeky môžu byť komplikovanou úlohou, keď hľadáte niečo, čo by urobilo radosť vašim zamestnancom a zároveň reflektovalo kultúru a hodnoty vašej spoločnosti. Čo ak by bolo niečo, čo spĺňa všetky tieto požiadavky a ešte pridáva štipku slovenskej tradície? Áno, hovoríme o pivných degustačných balíčkoch so špičkovými pivami z remeselných českých pivovarov a personalizovaných pivných doplnkoch, ako sú podtácky s vlastným textom alebo pivné pollitre s menom.

Ideálny firemný darček?

Široký výber

Česká republika je známa svojou bohatou pivnou kultúrou. Výber špičkových pív z malých, remeselných pivovarov je taký obrovský, že každý si v degustačnom balíčku nájde niečo, čo mu chutí.

Vysoká kvalita

Remeselné pivá sú vyrábané s dôrazom na kvalitu surovín a výrobný proces. V darčekovom balíčku tak zamestnanci nájdu iba špičkové produkty, ktoré reprezentujú to najlepšie z českej pivnej kultúry.

Personalizácia

Možnosť pridania vlastného textu na darčekové balenie, krýgli alebo podtácky dodá vášmu darčeku osobný nádych. Môžete tu uviesť odkaz od firmy, meno zamestnanca alebo akýkoľvek text, ktorý podčiarkne jedinečnosť darčeka.

Firemné darčeky s logom

 Firemné darčeky s logom

Firemné darčeky s logom sú stále viac obľúbeným spôsobom, ako vyjadriť poďakovanie zamestnancom alebo obchodným partnerom. Predstavujú nielen prejav ocenenia, ale aj skvelú príležitosť na propagáciu značky. A aký lepší spôsob, ako to urobiť, než s pivnými degustačnými balíčkami so špičkovými pivami z remeselných českých pivovarov? A to všetko s možnosťou pridania vlastného textu alebo loga.

Tieto darčeky sú skvelou investíciou do vzťahov s zamestnancami a obchodnými partnermi. A keď sa jedná o pivné degustačné balíčky so špičkovými pivami z českých remeselných pivovarov, máte istotu, že vaša firma bude spájaná s kvalitou, tradíciou a jedinečnosťou.

Pivné podtácky s vlastným textom

 drevený podtácok

Pivné podtácky s možnosťou vlastného textu sú nielen praktické, ale aj skvelým spôsobom, ako pridať osobný dotyk. Na podtácky môžete pridať firemné logo, odkaz alebo mená zamestnancov.

Pivné pollitre s menom

 polliter s menom

Personalizované pollitre s menom sú ideálne pre každého, kto má rád pivo. Ide o originálny a trvanlivý darček, ktorý bude zamestnancom pripomínať vašu spoločnosť každú chvíľu, keď si budú chcieť vychutnať svoj obľúbený nápoj.

Firemné darčeky pre zamestnancov

Firemné vianočné darčeky by mali byť niečím, čo urobí radosť a zároveň má zmysel. Pivné degustačné balíčky a personalizované pivné doplnky sú preto ideálnou voľbou, ktorá spája kvalitu, tradíciu a možnosť osobného dotyku. Ukážte svojim zamestnancom, že si ich vážite, a obdarujte ich niečím, čo je blízke srdcu každého Čecha!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.