EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Krýgel s nápisom

Objednajte si krýgel s nápisom a urobte radosť svojim blízkym! Či už je to meno, citát alebo dátum, naše laserové gravírky vytvoria pohár, ktorý poteší.

Hľadáte niečo originálne, čo by potešilo vašich priateľov a rodinu? Čo tak poháre s vlastným menom, citátom alebo špeciálnym dátumom? Naše výkonné laserové gravírky zaručujú, že váš krýgel bude nielen unikátny, ale aj vysoko kvalitné. 

Krígel s nápisom poteší

  • Každý pohár je jedinečný vďaka vášmu nápisu.
  • Personalizovaný darček je vždy prijatý s väčším nadšením.
  • Od mien a prezývok až po obľúbené citáty.
 

Laserové gravírovanie politrov

Laserové gravírovanie je technológia, ktorá nám umožňuje vytvoriť extrémne detailné a odolné nápisy. Laser dokáže precízne vytvoriť akýkoľvek text alebo design. Nápis je odolný proti škrabaniu a oderu.

 

Ako jednoducho krýgel objednať?

Vyberte si svoj krýgel. Text, ktorý chcete na pollitri mať, vložte do poznámky k objednávke alebo nám podklady (v prípade grafiky) pošlite na info@domaci-pivoteka.cz. Budeme Vás kontaktovať s potvrdením, či je Váš návrh realizovateľný. (Poznámku k objednávke môžete pridať na konci objednávky.)

Polliter s nápisom

Urobte svojim blízkym radosť pohárom s vlastným menom alebo nápisom, ktorý im zaručene vykúzli úsmev na tvári. Každý polliter je nielen originálny, ale aj odolný a dlhoveký. Objednajte si svoj vlastný krýgel s nápisom a buďte hviezdou párty alebo rodinného stretnutia!

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.