EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Puzzle

Puzzle sú zábavným a zároveň vzdelávacím nástrojom, ktorý si získal srdcia mnohých ľudí po celom svete. Puzzle majú dlhú a fascinujúcu históriu, ktorá siaha do 18. storočia. Pôvodne boli vytvorené ako vzdelávací nástroj pre deti. Prvé puzzle bolo vyrobené v roku 1760 londýnskym rytcom a mapárom Johnom Spilsburym, ktorý prilepil mapu na drevenú dosku a rozrezal ju do niekoľkých kusov. Tento jednoduchý nápad sa rýchlo rozšíril a stal sa populárnym.

Najpredávanejšie

Puzzle - Psičkár
Puzzle - Psičkár
Skladom
PU-PEJSK
 
€8,25
puzzle zamilovane
 
€8,25
puzzle chovatel
Puzzle - Chovatel
Skladom
PU-CHOV
 
€8,25
puzzle vcelar
Puzzle - Včelár
Skladom
PU-VCEL
 
€8,25
rybar
Puzzle - Rybár
Skladom
PU-RYBA
 
€8,25
duchod
 
€8,25
hasic
Puzzle - Hasič
Skladom
PU-HASI
 
€8,25
myslivec
Puzzle - Poľovník
Skladom
PU-MYSL
 
€8,25
puzzle
 
€8,25
puzzle
 
€8,25
10 položiek celkom
hasic
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s hasičským motívom môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť svoju pozornosť k vášne hasičov.

PU-HASI
puzzle chovatel
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s motívom chovateľa môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť svoju pozornosť.

PU-CHOV
duchod
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Puzzle môžu byť skvelým spôsobom, ako priniesť radosť a zábavu, a zároveň umožňujú obdarovanej osobe stráviť čas konštruktívnou a zábavnou činnosťou.

PU-OD-DU
myslivec
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s motívom poľovníka môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť svoju pozornosť k vášne poľovníka.

PU-MYSL
Puzzle - Psičkár
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s motívom Psíčkara môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť svoju pozornosť.

PU-PEJSK
rybar
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s rybárskym motívom môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť svoju pozornosť k vášne rybárov.

PU-RYBA
puzzle vcelar
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s motívom včelára môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť svoju pozornosť.

PU-VCEL
puzzle
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Puzzle Vývoj piva v Českej republike zobrazuje zlatý vek 15. a 16. storočia, kde bolo pivovarníctvo svedkom rozkvetu až do súčasnosti, keď je České...

PU-VL-VP
puzzle zamilovane
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Darček v podobe puzzle s motívom piva môže byť zábavným a osobným spôsobom, ako vyjadriť radosť z dobrého piva.

PU-ZLASK
puzzle
€8,25

Puzzle je veľké ako list A4 Skladacie puzzle s vlastným motívom sú veľmi osobným a unikátnym darčekom. Osobné fotopuzzle: Nechajte vytvoriť skladačku z fotky, ktorá má pre...

PU-VL-PO

Darovanie puzzle môže byť skvelým darčekom z niekoľkých dôvodov:

  1. Zábava a relaxácia: Puzzle sú skvelou zábavou a relaxačnou aktivitou pre ľudí všetkých vekových kategórií. Darovanie puzzle môže pomôcť obdarovanému relaxovať a oddýchnuť si od každodenného stresu.

  2. Rozvoj zručností: Skladanie puzzle rozvíja rôzne zručnosti, vrátane logického myslenia, trpezlivosti, priestorového vnímania a sústredenia. Darovanie puzzle môže byť podnetom na rozvoj týchto schopností.

  3. Spoločenská aktivita: Puzzle môžu byť tiež skvelou spoločenskou aktivitou. Ľudia si ich môžu skladať spoločne s rodinou alebo priateľmi a stráviť spolu kvalitný čas.

  4. Odreagovanie od elektroniky: V dnešnej dobe, keď sme často závislí na elektronických zariadeniach, môže darovanie puzzle pomôcť ľuďom nájsť alternatívny spôsob trávenia voľného času a obmedziť čas strávený online.

  5. Personalizácia: Puzzle je možné personalizovať tým, že vyberiete obrázok alebo motív, ktorý má pre obdarovaného zvláštny význam. Tým vytvoríte darček, ktorý bude mať emocionálnu hodnotu.

  6. Univerzálnosť: Puzzle sú univerzálnym darčekom, ktorý môžete darovať takmer komukoľvek, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo záujmy.

  7. Celkovo sa dá povedať, že darovanie puzzle môže byť skvelým spôsobom, ako vyjadriť starostlivosť o druhého človeka a priniesť im radosť a zábavu.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.