EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darček k 40 narodeninám - s osobným prianím

Neohodnotené
€17,35
Skladom
Vlastní osobní vzkaz, blahopřání, a pod. ?
Možnosti doručenia

Darček pre mužov k 40. Keď hľadáte dokonalý darček k štyridsiatym narodeninám, je to výzva. Degustačná sada vybraných pív a pochutín je darčekom aj zážitkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osobné prianie poteší.

Môžete pridať osobné prianie. Prianie môže byť vtipné, srdečné alebo motivujúce, záleží len na vás. Napríklad: Gratulujem k ďalšiemu rozhodujúcemu kroku smerom k oslobodeniu sa od stredného veku!

Na darčekovú krabici môžete pridať vlastný osobný popis. Tým dáte darčeku ešte väčší osobný dotyk a ukážete, že ste si dali záležať na jeho výbere. Môžete napísať odkaz alebo prianie k narodeninám, alebo môžete pridať nejakú zaujímavú historku alebo vtip, ktorý súvisí s darčekom. Týmto spôsobom darček získa ešte viac na hodnote.

Text pridajte do poznámky na konci objednávky alebo zašlite na info@domaca-pivoteka.sk.

Degustačná sada českých pív a pochutín je najlepší zážitkový darček pre mužov k 40 narodeninám.
Hľadáte darček pre mužov k 40. narodeninám a neviete, čo vybrať? Čo tak degustačná sada českých pív a pochutín? Tento zážitkový darček určite poteší každého, kto má rád pivo a chuťové zážitky.

Čo je to degustačná sada pív a pochutín?

Degustačná sada pív a pochutín je balíček obsahujúci rôzne druhy českého piva a pochutín, ktoré je možné skúšať a porovnávať.

Prečo je degustačná sada skvelým darčekom?

Je to skvelý spôsob, ako si užiť pivo v inej forme ako len v krčme alebo doma z fliaš. Degustácia pív umožňuje ochutnávať rôzne druhy piva a porovnávať ich chuťové vlastnosti. To všetko v kombinácii s lahodnými pochutinami, ktoré sa skvele hodia k pivu. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý môže muža potešiť a zároveň zaujať. Degustácia pív a pochutín je výnimočným zážitkom, ktorý sa mužovi môže páčiť. Navyše, táto sada je vhodná pre každého, kto má rád pivo, takže je to darček, ktorý je univerzálny a osloví širokú skupinu mužov.

 

Adresa: Sokolovská 365, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Dodatočné parametre

Kategória: Darček k 40 narodeninám pre muža
Druh piva: svetlý ležiak, spodné kvasenie, svetlé výčapné
Objem: 3l
Pivovar: Bakalář Rakovník, Regent, Rohozec, Rebel Havlíčkův Brod, Žatec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.