Darček k 40 narodeninám - bez vlastného textu

Neohodnotené
€16,84
Skladom
Možnosti doručenia

Darček pre mužov k 40. Keď hľadáte dokonalý darček k štyridsiatym narodeninám, je to výzva. Degustačná sada vybraných pív a pochutín je darčekom aj zážitkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zážitkový darček pre mužov k 40 narodeninám

Hľadáte darček pre mužov k 40. narodeninám a neviete, čo vybrať? Čo tak degustačná sada českých pív a pochutín? Tento zážitkový darček určite poteší každého, kto má rád pivo a chuťové zážitky.

Čo je to degustačná sada pív a pochutín?

Degustačná sada pív a pochutín je balíček obsahujúci rôzne druhy českého piva a pochutín, ktoré je možné skúšať a porovnávať.

Prečo je degustačná sada skvelým darčekom?

Je to skvelý spôsob, ako si užiť pivo v inej forme ako len v krčme alebo doma z fliaš. Degustácia pív umožňuje ochutnávať rôzne druhy piva a porovnávať ich chuťové vlastnosti. To všetko v kombinácii s lahodnými pochutinami, ktoré sa skvele hodia k pivu. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý môže muža potešiť a zároveň zaujať. Degustácia pív a pochutín je výnimočným zážitkom, ktorý sa mužovi môže páčiť. Navyše, táto sada je vhodná pre každého, kto má rád pivo, takže je to darček, ktorý je univerzálny a osloví širokú skupinu mužov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Darčeky k narodeninám
Druh piva: svetlý ležiak, spodné kvasenie, svetlé výčapné
Objem: 3l
Pivovar: Bakalář Rakovník, Regent, Rohozec, Rebel Havlíčkův Brod, Žatec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.