EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Darček k 50 s osobným prianím

1 hodnotenie
€17,35
Skladom
Vlastní osobní vzkaz, blahopřání, a pod. ?
Možnosti doručenia

Darček pre mužov k 50. Keď hľadáte dokonalý darček k päťdesiatym narodeninám, je to výzva. Degustačná sada vybraných pív a pochutín je darčekom aj zážitkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osobné prianie oslávencovi

Degustačné sady pív sú skvelým darčekom nielen vďaka svojej kvalite, ale aj vďaka možnosti nechať na krabici napísať osobné prianie pre oslávencov. Týmto osobným prianím alebo odkazom získa darček v očiach oslávenca ešte väčšiu hodnotu.

Napr:
Pre všetkých tých, ktorí sa obávajú vekové hranice päťdesiatich rokov, máme jednu dobrú správu: vek je len číslo!
Milý Pepo, otvor si ďalšiu fľašu a osláv svoje päťdesiatiny s chuťou a dobrým pivom.

Text pridajte do poznámky na konci objednávky alebo zašlite na info@domaca-pivoteka.sk.

Viete, čo je najlepší darček k 50. narodeninám pre mužov? Pokiaľ nie, môžeme Vám poradiť. Jedným z najvhodnejších darčekov, ktorý určite poteší, je degustačná sada českých pív. Prečo? Pretože české pivo patrí medzi najlepšie na svete a ponúka širokú paletu chutí a vôní, ktoré potešia každého milovníka piva.

Čo je to degustačná sada pív a pochutín?

Degustačná sada pív a pochutín je balíček obsahujúci rôzne druhy českého piva a pochutín, ktoré je možné skúšať a porovnávať. Degustačná sada českých pív ponúka nielen možnosť ochutnať množstvo rôznych druhov piva, ale aj zážitok, ktorý si obdarovaný určite zapamätá.

Prečo je degustačná sada skvelým darčekom pre 50?

Je to skvelý spôsob, ako si užiť pivo v inej forme ako len v krčme alebo doma z fliaš. Degustácia pív umožňuje ochutnávať rôzne druhy piva a porovnávať ich chuťové vlastnosti. To všetko v kombinácii s lahodnými pochutinami, ktoré sa skvele hodia k pivu. Ide o nezabudnuteľný zážitok, ktorý môže muža potešiť a zároveň zaujať. Degustácia pív a pochutín je výnimočným zážitkom, ktorý sa mužovi môže páčiť. Navyše, táto sada je vhodná pre každého, kto má rád pivo, takže je to darček, ktorý je univerzálny a osloví širokú skupinu mužov.

Prečo zvoliť práve našu degustačnú sadu?

V našej spoločnosti sa snažíme ponúkať iba kvalitné české pivo z poctivých pivovarov, ktoré spĺňa všetky potrebné kritériá. Sady tiež obsahujú pivné pochutiny českej výroby a pomôžu navodiť tú správnu atmosféru pri ochutnávaní.

 

Adresa: Sokolovská 365, Mařatice, 686 01 Uherské Hradiště

Dodatočné parametre

Kategória: Darček k 50 narodeninám pre muža
Druh piva: svetlý ležiak, spodné kvasenie, svetlé výčapné
Objem: 3l
Pivovar: Bakalář Rakovník, Regent, Rohozec, Rebel Havlíčkův Brod, Žatec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.