EXPEDUJEME KAŽDÝ DEŇ DO 11:00. ZAJTRA MÔŽETE MAŤ BALÍČEK DOMA I NA SLOVENSKU.

Tübinger - S pánskym menom

1 hodnotenie
€10,90
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant
Možnosti doručenia

Polliter na pivo s menom je originálny a osobný darček pre každého muža. Skvelý nápad na narodeniny, sviatok alebo len tak pre radosť!

Druh pohára: Pivný polliter Tübinger 0,5 l.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neobyčajný darček pre každého muža

Hľadáte niečo originálne a výnimočné pre mužov vo svojom živote? Prekvapte ho pollitrom na pivo s menom! Či už má rád tradičné pivá alebo preferuje tie remeselné, tento darček zaručene ocenia.

Personalizácia, ktorá urobí rozdiel

Vďaka našim moderným technológiám gravírovania laserom môžeme pridať na polliter na pivo akékoľvek meno, a to s najvyššou precíznosťou a detailnosťou. Ide o skvelý spôsob, ako urobiť niečo osobné a originálne pre niekoho, koho máte radi.

Na rôzne príležitosti

Polliter na pivo s menom je ideálny darček na narodeniny, sviatok, Vianoce, výročie alebo len tak pre radosť. Je to unikátny a vtipný darček, ktorý poteší každého pivára, zberateľa alebo jednoducho niekoho, kto ocenia niečo neobvyklé.

Zaujímavý darček pre pivárov aj ne-pivárov

Aj keď nemáte v pláne darček odovzdať niekomu, kto je nadšeným pivárom, polliter na pivo s menom môže byť skvelým a originálnym darčekom pre každého. Je to niečo, čo je možné použiť aj ako dekoráciu alebo len ako netradičný upomienkový predmet.

Objednajte ešte dnes

Chcete niekomu urobiť radosť originálnym darčekom? Objednajte si u nás polliter na pivo s menom a urobte niekomu radosť týmto výnimočným darčekom. Urobíme všetko pre to, aby bol výsledok presne podľa vašich predstáv a aby ste boli spokojní s našou službou.

Dodatočné parametre

Kategória: Pollitre s vlastnou potlačou
Objem: 0,5l
Gravírovanie: Laserem
Materiál: Sklo
Štýl: Tübinger

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.